Ana sayfa > Racing > Beach Buggy Racing 2 Mod APK

Beach Buggy Racing 2 Hileli Mod APK 2023.09.08

Boy:201.66 MB

Mod bilgisi
Mod, sınırsız para
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Beach Buggy Racing 2 Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Beach Buggy Racing 2 Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Beach Buggy Racing 2 Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Beach Buggy Racing 2 Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Beach Buggy Racing League'e katılın ve dünyanın her yerinden sürücülere ve arabalara karşı yarışın. Mısır piramitleri, ejderha istilasına uğramış kaleler, korsan gemisi enkazları ve deneysel uzaylı biyo-laboratuvarları arasında yarışın. Eğlenceli ve çılgın Güçlendirmelerden oluşan bir cephanelik toplayın ve yükseltin. Yeni sürücüler toplayın, arabalarla dolu bir garaj kurun ve Ligin zirvesine çıkmak için yarışın.

İlk Beach Buggy Racing, 100 milyondan fazla uluslararası mobil oyuncuyu, eğlenceli bir offroad twist ile konsol tarzı kart yarışlarıyla tanıştırdı. BBR2 ile bir ton yeni içerik, yükseltilebilir Güçlendirmeler, yeni oyun modları ile çıtayı yükselttik... ve ilk kez çevrimiçi yarışmalarda ve turnuvalarda diğer oyunculara karşı rekabet edebileceksiniz!

MUHTEŞEM KART YARIŞ EYLEMİ

Beach Buggy Racing, Vector Engine ve NVIDIA'nın PhysX'i tarafından desteklenen muhteşem fizik, ayrıntılı arabalar ve karakterler ve muhteşem silahlarla tamamen 3D bir off-road kart yarış oyunudur. Avucunuzun içinde bir konsol oyunu gibi!

POWERUPS'İNİZİ YÜKSELTİN

Keşfedilecek ve yükseltilecek 45'ten fazla Güçlendirme ile BBR2, klasik kart yarış formülüne stratejik bir derinlik katmanı ekler. "Chain Lightning", "Donut Tyres", "Boost Juice" ve "Killer Bees" gibi dünya dışı yeteneklerle kendi özel Güçlendirme destenizi oluşturun.

TAKIMINIZI OLUŞTURUN

Her biri kendine özgü özel yeteneğe sahip yeni yarışçıları işe almak için itibarınızı artırın. Dört yeni sürücü - Mikka, Beat Bot, Commander Nova ve Clutch - kart yarışı üstünlüğü için savaşta Rez, McSkelly, Roxie ve BBR ekibinin geri kalanına katılıyor.

️ 55 ARABA TOPLA

Plaj arabaları, canavar kamyonlar, güçlü arabalar, klasik kamyonetler ve formül süper arabalarıyla dolu bir garaj toplayın. Tüm Beach Buggy klasik arabaları geri dönüyor - ayrıca keşfedilecek düzinelerce yeni araba!

DÜNYAYA KARŞI OYNA

Dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi test edin. Günlük yarışlarda oyuncu avatarlarına karşı yarışın. Özel oyun içi ödüller kazanmak için canlı turnuvalarda ve özel etkinliklerde yarışın.

☠️ SÜRÜŞÜNÜZÜ ÖZELLEŞTİR

Egzotik metalik, gökkuşağı ve mat boyalar kazanın. Kaplan çizgili, lekeli ve kuru kafalı çıkartma setleri toplayın. Arabanızı tam istediğiniz gibi özelleştirin.

️ MUHTEŞEM YENİ OYUN MODLARI

6 sürücü ile koltuğunuzun kenarında yarış. Günlük drift ve engelli parkur zorlukları. Bire bir sürücü yarışları. Haftalık turnuvalar. Araba zorlukları. Oynamanın pek çok yolu!

• • ÖNEMLİ BİLDİRİM • •

Beach Buggy Racing 2, 13 yaş ve üstü oyuncular için tasarlanmıştır. Oynaması ücretsizdir, ancak gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir.

Hizmet Şartları: https://www.vectorunit.com/terms
Gizlilik Politikası: https://www.vectorunit.com/privacy


• • AÇIK DENEME SÜRÜMÜ • •

Açık Beta'ya katılma hakkında ayrıntılı bilgi (İngilizce) için lütfen www.vectorunit.com/bbr2-beta adresini ziyaret edin.


• • MÜŞTERİ DESTEĞİ • •

Oyunu çalıştırırken bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen şu adresi ziyaret edin:
www.vectorunit.com/support

Destek ekibiyle iletişime geçerken kullandığınız cihazı, Android işletim sistemi sürümünü ve sorununuzun ayrıntılı bir açıklamasını eklediğinizden emin olun. Bir satın alma sorununu çözemezsek size geri ödeme yapacağımızı GARANTİ EDİYORUZ. Ancak sorununuzu bir incelemede bırakırsanız size yardımcı olamayız.


• • İLETİŞİMDE KAL • •

Güncellemeleri ilk duyan siz olun, özel görseller indirin ve geliştiricilerle etkileşime geçin!

Bizi Facebook'ta www.facebook.com/VectorUnit adresinde beğenin
Bizi Twitter'da takip edin @vectorunit.
www.vectorunit.com adresindeki web sayfamızı ziyaret edin
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2023.09.08
Boy:
124.82 MB
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2023-10-01
Geliştirici:
Vector Unit
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.3
136 total
5 107
4 4
3 8
2 3
1 14

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe