Ana sayfa > Racing > Beach Buggy Racing Mod APK

Beach Buggy Racing Hileli Mod APK 2021.10.05

Boy:81.78 MB

Mod bilgisi
[Değişiklik] Altın sikke ve elmaslar sonsuzdur! [Not] Google Three-piece için zorunlu ihtiyaç!
Uygulama Ayrıntıları
off-road kart yarış kargaşa bir aksiyon dolu, sürpriz dolu dünyasına sürün. rakip sürücüler, benzersiz kişiliklerin ve özel yetenekleri ile her bir alanına karşı yarış. Dodgeball Frenzy, Fireball, ve Petrol Slick gibi deli powerups koleksiyonu, oluşturun. Unlock ve kumul arabaları gelen canavar kamyonlar araba çeşitli yükseltin. yol öfke ciddi bir dava ile tropikal seven rakipleri bir paket karşı, 15 yaratıcı 3D yarış pistlerinde 6 farklı oyun modu yeteneklerinizi test edin!

Bu resmi devamı Beach Buggy Blitz, dünya çapında 30 milyon oyuncu ile ücretsiz sürüş oyunu. Hızlı, öfkeli, eğlenceli ve ücretsiz, Beach Buggy Yarış her yaş için bir kart-yarış ada macera.


• • OYUN ÖZELLİKLERİ

HEYECAN VERİCİ KART-RACING EYLEM
bitiş çizgisine yolunuzu mücadele için sürüş becerilerini ve yaratıcı powerups bir koleksiyon yararlanın. Bu sadece harika görünümlü 3D yarış oyunu değil, muhteşem fizik tabanlı oyun ile destansı bir savaş var!

SOĞUK ARABALAR CUSTOMIZE İÇİN
toplamak ve Ay gezginlerinden için kas arabalara canavar kamyon eşsiz otomobillerin tam bir garaj yükseltmek için kazancınızı kullanın!

İNANILMAZ powerups ton
Beach Buggy Yarış 25 yılı aşkın tamamen benzersiz Powerups diğer kart yarışçılar ezer ... ve daha fazlası Powerups geliyor!

15 SPECTACULAR yarış pistlerinde
dinozor musallat ormanları, lav-püsküren volkanlar, güzel plajları ve gizemli bataklık keşfedin. Her benzersiz yarış pisti gizli kısayollar ve sürprizler ile doludur.

Yarışçılar TAKIM TOPLAMA
ışınlanma gibi benzersiz özel bir güç ile her oynamak sürücüler, yanan ateş parçaları ve karışıklık büyü bir ekibin görevlendirilmesi.

SPLİT EKRAN MULTIPLAYER
Yarış omuz omuza kadar 4 Android TV'de arkadaşlar, ya da bir TV bağlı telefonunuzla veya tabletinizle. (Uygulama Satın Alma gerektirir)

GOOGLE PLAY GAME HİZMETLERİ
, Başarılar kazanabilir, skor üzerinde arkadaşlarınızla yarışın buluta oyunu yedeklemek ve Google hesabınızla senkronize birden çok cihazı tutun.

Istediğiniz şekilde OYNA
Sorunsuz-dokunmatik ekran ve USB / Bluetooth gamepad, eğim direksiyon arasında geçiş. senin oyun deneyimi optimize etmek için 3D grafik ayarları özelleştirin.


• • MÜŞTERİ DESTEĞİ

Eğer oyunu çalıştıran bir sorunla karşılaşırsanız, [email protected] adresine e-posta gönderin. Kullandığınız cihaz, Android OS sürümü ve sorunun ayrıntılı bir açıklamasını içerir emin olun.

Biz bir satın alma sorunu çözmek değil eğer size bir geri vereceğim GARANTİ. Sadece bir yorumda sorunu bırakırsanız Ama biz size yardımcı olamaz.

En yaygın konularda hızlı destek için ziyaret edin:
www.vectorunit.com/support


• • DAHA FAZLA BİLGİ • •

, Güncellemeler duymak özel görüntüleri indirmek ve geliştiriciler ile etkileşim siz olun!

www.vectorunit.com/+ Google + bizi izleyin
Facebook'ta bizi beğenin www.facebook.com/VectorUnit at
Twitter'da @vectorunit bizi takip edin.
www.vectorunit.com adresindeki web sayfasını ziyaret edin
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2021.10.05
Boy:
81.55 MB
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2021-10-11
Geliştirici:
Vector Unit
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.4
1455207 total
5 1086830
4 179171
3 79823
2 34375
1 75008

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe