Ana sayfa > Adventure > Blocky Highway On Smashy Road Mod APK

Blocky Highway On Smashy Road Hileli Mod APK 0.1.5

Boy:43.28 MB

Mod bilgisi
Çok fazla para vermek için oyunu girin
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Blocky Highway On Smashy Road Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Blocky Highway On Smashy Road Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Blocky Highway On Smashy Road Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Blocky Highway On Smashy Road Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Blocky Traffic Racing oyunu profesyonel sürücüler içindir, çünkü yoğun bir otoyolda sollamanız ve jeton toplamanız ve umarım kutlamanız gerekir. Dışarıdaki her yarışçı için bu genellikle Blocky tarzı grafiklerde bir otoyol yarış oyunu yapısıdır ve grafikleri güzel ve küp tarzı yapan Voxel Destruction Engine kullanıyor ve ayrıca çarpışan trafik arabaları nedeniyle harika yıkım efektlerine sahip olacaksınız. Araba çarptığında ve trafikten başka bir arabaya çarptığında - her bloklu şasi genellikle yıkılıp küp parçalara dönüştüğü için patlama efektlerini deneyimlemek eğlencelidir.
Bloklu Otoyol yarış trafiğinin her tarafını çevreliyor, trenlerden kaçınmak, arabaları toplamak ve asıl nedeni deneyimin tadını çıkarmaktır. Para toplayın, yeni arabalara sahip olmak ve koleksiyonları tamamlamak için ödül kutularını açın! Büyüklere ulaşmak ve şehirdeki 1 numaralı yarışçı olmak için tam hızda sürün.
Çarpışma zamanı! Kazadan sonra arabanızı kontrol edin, ekstra puan için trafik arabalarından kaçının!
Traffic Rider Run, araçlarımızı trafik koşusu oyununda süren eğlenceli ve boş bir oyun olabilir. Oyun içinde enfes bir yarış keyfi yaşıyor, oyun içindeki her türlü engelden kaçınıyor, güvenle ulaşıyor.
Trafik sürücüsü oyunumuzun Red Blocky sonu, zanaat yarışları zengin trafik koşusu oyun görev sistemi, bloklu arabalar çok büyük oyun ödülleri sayısı,
oyuncuların sunması, daha fazla eğlenmesi, sporun cazibesinin tadını çıkarması, her türlü trafikten kaçınması için. Trafik koşusu oyununda oyunları çalıştırın Tehlikeli oyun araçları, daha fazla trafik koşusu oyun aracının kilidini açın ve ilginç sürüş yolculuğunuzu açın!
Trafik Yolları Koşusu - Panik Yarışçı Oyunlarında, yuvarlatılmış alandaki trafik flaşörü, yolda uzmanlaşır ve tam zamanında karşıdaki arabaların kilidini açmak için nakit ve elmas kazanır. Otoyol trafik yarışçılarınızı tasvir edin ve araba sürüş uzmanı ve trafik kralı olun. Eğlenmeniz için birçok araba mevcuttur. Otoyolda trafik kuralları ile gidip gelmek için kırmızı ışığı ve dolayısıyla yeşil ışığı kullanarak profesyonel sürücü olun.
Traffic Roads Run - Panic Racer Games'de oynadığınız birçok clicker oyunu oynamışsınız ancak bedava araba oyunları bulmaya çalışmadan önce hiç böyle trafik yarışını oynamadınız ve bu nedenle yarışçı yarışçısı doğru yerdesiniz. Zihninizi kullanın ve arabanızı yaya geçidi öfkesinde kontrol edin, yolun boş olduğunu hissettiğinizde elmasları toplayın ve hızlı ve yasadışı trafikte eğlencede lüksleşin.
Trafik Araba Koşusu, sizi bir başka dereceye kadar sorunsuz koşuşturan şehir dalgalı çarşıya götürecek gerçek bir trafik ziyareti oyunudur. Otoban trafiği ile yüklü trafik yarışçısı ücretsiz araba oyunu, bir uzman gibi trafik yolları arasındaki caddeden karşıya geçerek hız yarışçısı haline geliyor. Şehir trafiği sürüş oyunu, gerçek bir şehir dalgasının yollarında peşinden koşmanın ve yüzmenin gerçek hissiyle karşılaşabileceğiniz en yeni araç atıcı oyunudur. Karşılaştığınız ücretsiz olma beklentisiyle araç oyunlarında yoğun trafik ancak artık bir clicker oyununda otoban trafiği arasında giden yolla karşılaşacaksınız. Trafikte yarışmak için, araç dalgalanma oyunundaki tüm trafiği güvenli bir şekilde aşarak ve kolayca geçerek şehir tıkanıklığı koşullarında sürüş yeteneklerinizi gösterin. Yol yarışçısı oyunu oynamak için Ekrana dokunun ve trafikten kaçarak sokaklarda ilerleyin, bu trafik sokakları oyunu, tüm trafik oyunlarındaki diğer otoban oyunlarına kıyasla olağanüstü. Basitçe çarpmaktan kaçınmalı ve mümkün olduğunca uzun süre kusursuz kalmalısınız. En iyi trafik yarış oyunlarında. Bu yoğun saatlerde trafik sıkışıklığı olan sokak aracı gösterişli oyunda kalabalık yol araçlarından kaçının.
Süper arabanızı, 2D ve 3D tasarımları harmanlayan akıl almaz bir çarpıcı ve ateşli eşleştirmede çarpıcı bir çarpışmaya koyun, şehri özgürleştirmeniz ve bloklu arabaların denizinden geçmeniz gerekir. Otoyol sıcağı altında kalmayın ve frene çok uzun süre basarak arabanızın ısınmasına izin verin. Blok yarışında gece modu ve gündüz modu ile eğlenin, ayrıca engelleri arayın ve otoyol oyunlarının tadını çıkarın
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
0.1.5
Boy:
38.14 MB
Tür:
Adventure
Güncelleme Tarihi:
2021-03-24
Geliştirici:
Gameshelter
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.9
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe