Ana sayfa > Art-design > Calligrapher Mod APK

Calligrapher Hileli Mod APK 3.4

Boy:7.98 MB

Mod bilgisi
Kaligraf Mod APK Sürüm 3.4 yaratıcı sanatçılar için heyecan verici özellikler sunuyor.
Pro özelliği kilidini açarak, kullanıcılar çarpıcı kaligrafik tasarımlar oluşturmak için gelişmiş araçlara erişebilirler. Kullanıcı Deneyimi.
Ayrıca, can sıkıcı reklamlar tamamen kaldırıldı, oluşturma süreci sırasında kesintileri ortadan kaldırdı. , Analytics ve Crash raporlama işlevleri devre dışı bırakıldı, kullanıcılara gizliliklerini garanti etti. 3.4, kaligrafi meraklıları için bir zorunluluktur.
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Calligrapher Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Calligrapher Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Calligrapher Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Calligrapher Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Uygulama, kalemler ve tükenmez kalemler kullanarak kaligrafik yazılar ve çizimler oluşturmanıza olanak sağlar. Kullanışlı kontrol - araçlar şeffaf bir arka plana sahiptir ve ekranın küçük bir bölümünü kaplar. Menüyü göstermek/gizlemek için yarı şeffaf düğme. 4 kalem türü:- Sıradan kalem (sabit çizgi kalınlığı).- Tükenmez kalem (çizginin kalınlığı, hareket hızına bağlıdır).- İnce kalem (sabit çizgi kalınlığı). çizgi hareket yönüne bağlıdır - basınç taklidi).- Geniş kalem.Mevcut özellikler:- ince ve geniş bir kalem için eğim açısı ayarlanır.- Özelleştirilebilir gölge işlevi.- çizim için dokular.- çizginin kalınlığını ayarlayın ve şeffaflık.- arka plan gradyanı.- arka planı kağıt, karton, tuğla duvar, asfalt vb. gibi farklı dokularla değiştirin.- Kendi görsellerinizi arka plan olarak açabilirsiniz.- görseli büyütün/küçültün. - görselleri kaydedin
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
3.4
Boy:
7.22 MB
Tür:
Art-design
Güncelleme Tarihi:
2023-10-01
Geliştirici:
Mark Tushkevich
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.4
5693 total
5 3603
4 1362
3 469
2 91
1 168

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe