Ana sayfa > Racing > Car Driving School Simulator Mod APK

Car Driving School Simulator Hileli Mod APK 3.21.4

Boy:992.16 MB

Mod bilgisi
Kilidi açılmış
Araba Sürüş Okulu Simülatörü Mod APK (Kilidi açılmış) 3.21.4, tüm otomobil meraklıları için nihai sanal sürüş deneyimidir. hız.
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Car Driving School Simulator Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Car Driving School Simulator Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Car Driving School Simulator Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Car Driving School Simulator Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Direksiyonun başına geç ve bulabileceğin en gerçekçi şehir sürüşü simülatöründe derslerine başla! Bu oyun sadece arabayı kontrol etme yeteneklerini test etmiyor, ayrıca trafik kurallarına tam dikkati gerektiriyor.

Car Driving School yeniden tasarlandı! En yeni güncellemeyle birlikte oyunun yapısal sistemini değiştirdik. Tüm haritaları açmak ve içeriğin tamamını burada oynamak yerine artık en çok ilgini çeken görev paketlerini seçme imkanına sahip olacaksın. Garajların çalışma şeklini de değiştirdik. Lütfen bu değişikliklerin oyunda daha önceden açtığın içerikleri hiçbir şekilde etkilemeyeceğini unutma.

Güncellemede yepyeni bir içerik de mevcut! Yüksek hızlarda sürüş için yeni bir Tokyo haritası var artık. Yepyeni bir oyun modu olarak Serbest Dolaşma modunu da açıyoruz.

Umarım tüm bu yenilikler hoşuna gider. Gelecekte Car Driving School'a yeni ve heyecan verici eklemeler yapmak için sabırsızlanıyoruz! Bu güncelleme sadece başlangıç!

Kapalı bir eğitim dersinde kuralların tümünü öğreten bir öğreticiden sonra, büyük ve açık bir şehre gireceksin. Öğrendiğin her şey birden fazla görev ve kullanacağın çeşitli arabalarla orada test edilecek. Buna ilave olarak, çevrimiçi olan diğer kişilerle ücretsiz gezeleme meydan okumalarında mücadele edebilirsin.

26 BENZERSİZ ARABA
Oyun gerçekten geniş bir araba seçimi imkanı sunuyor. Birden fazla sedanda, pikap kamyonette, kas gücü arabasında, 4x4'lerde, otobüslerde ve daha da iyisi, güçlü bir süper arabada sürüş yeteneklerini göstermek zorunda kalacaksın.

GERÇEKÇİ TRAFİK
Şehirde sürüş, özellikle kurallara uymak zorunda olduğunda, başlı başına bir meydan okumadır. Ama düşünmek zorunda oldukların bunlarla sınırlı değil! Güzergahındaki bölgeler gerçekçi ve çok sıkışıklık yaşanan trafik bölgeleri. Çarpmamak için dikkat et!

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU ÜCRETSİZ GEZELEME MODU
Tek oyunculu modda görevlerin tümünü tamamladığında ya da ilerleme hızında bir değişiklik yapmak istediğinde, yeni çok oyunculu modumuzda farklı bir şey deneyebilirsin! Orada kanunlara uygun olarak sürüş yaptığında puan ve ilave ikramiyeler kazanacaksın. Yerel ya da internette küresel olarak diğer oyuncularla mücadele et ve kimin en iyi sürücü olduğunu gör!

OYNAMASI BEDAVA
Ana Oyun Modunu oynamak %100 ÜCRETSİZ, sonuna kadar, aması maması yok! Oyunu daha kolaylaştırmak için kuralları biraz değiştiren İlave Oyun Modları isteğe bağlı Uygulama İçi Satın Alımlar ile edinilebilir.  Her mod, tam adil bir mücadelenin sağlanması için, ayrı sıralama panosuna sahip!

OYUNUN ÖZELLİKLERİ
▶ BÜYÜK BİR ARABA KOLEKSİYONU: 26 Muhteşem Araba ile gerçekten ücretsiz bir sürüş hisset
▶ DİNAMİK TRAFİK: Gerçek Trafik Yapay Zekası ile baş et
▶ PRO PARK GÖREVLERİ: Yenmen için büyük bir kampanya, ilerlemen için oyun içi para kazan
▶ Oynaması %100 Ücretsiz Görevler
▶ KONTROLLER: Düğmeler, Direksiyon, Eğme ve MFi Oyun Kontrolü Desteği
▶ KAMERALAR: Kendini tam kaptırma için İlk Kişi görüntülemesi dahil birden fazla kamera
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
3.21.4
Boy:
844.9 MB
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2023-09-26
Geliştirici:
Boombit Games
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.3
92961 total
5 70243
4 10762
3 4452
2 1457
1 6047

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe