Ana sayfa > Puzzle > Disney Emoji Blitz Game Mod APK

Disney Emoji Blitz Game Hileli Mod APK 48.1.0 [Unlimited money] [Free purchase]

Boy:149.34 MB

Mod bilgisi
1. Free Purchase Coins // Buy as many coins you want for free using gems
2. Free Purchase Lives // Buy as many hearts you want for free using gems
3. Free Purchase Boxes // Buy as many boxes you want for free using coins
4. Free Missions Swaps // Swap Missions even if you dont have required gems
5. You don't need the required gems amount to buy something // if you only have 10 gems you can buy something that cost 500 gems
6. No Added Ads
Uygulama Ayrıntıları
Hazır. Ayarlamak. Yıldırım!


Heyecan verici bir bulmaca eşleştirme oyununda daha önce hiç olmadığı gibi yüzlerce Disney, Pixar ve Star Wars emojisini toplayın ve oynayın! Ödüller kazanmak, görevleri tamamlamak ve yeni Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini keşfetmek için 3'lü eşleştirme bulmacalarının hızlı tempolu turlarında akın.DISNEY VE PIXAR KARAKTERLERİNİ TOPLA!
The Little Mermaid, The Lion King, Cinderella, Zootopia, The Muppets, Toy Story, Finding Nemo ve daha fazlası gibi en sevdiğiniz Disney, Pixar ve Star Wars şovlarından ve filmlerinden tonlarca emoji karakterini ve öğesini keşfedin! Zamanla oyunda yeni emojiler ortaya çıktıkça oynamaya devam edin! Eğlenceli bulmacaları tamamlarken en sevdiğiniz karakterleri eşleştirip toplarken çok eğlenin! Disney bulmaca maceranız boyunca hangi emojileri toplayacaksınız?ZORLU MAÇ 3 BULMACALARINI YENİN!
Güçlendirin ve bulmaca tahtasını patlatın! Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştirirken zorlu bulmacaları çöz. Her yapbozla, zaman dolmadan önce olabildiğince hızlı bir şekilde eşleşen emojilerin tadını çıkar! Zorlu 3'lü eşleştirme bulmacalarını patlatmak ve heyecan verici ödüller kazanmak için Disney, Pixar ve Star Wars emoji koleksiyonunuzu kullanın! En sevdiğiniz Disney karakterlerinin seviyesini yükseltin ve 3'lü eşleştirme bulmaca becerilerinizi sergileyin!Her emojinin benzersiz özellikleri vardır, bu yüzden bulmacaları tamamlarken hepsini toplayıp yükselttiğinizden emin olun! Bu emojinin kopyalarını toplayarak emojinizin güç seviyesini artırın! Güçlerini, güçlendiricileri kullanın ve mümkün olduğunca çok sayıda yapboz parçasını eşleştirmeyi deneyin! Blitz sayacını doldurmak ve Blitz moduna girmek için bulmaca tahtasındaki emojileri eşleştirin ve temizleyin! Kaç bulmaca çözebilirsin?ARKADAŞLARINIZLA EĞLENCELİ OLSUN!
Evde mi kaldın? Gününüze biraz daha neşe katmak için en sevdiğiniz Disney, Pixar ve Star Wars emojilerini eşleştirmeyi deneyin! Eşleştirme becerilerinizle arkadaşlarınıza meydan okuyun, bulmaca lider panosuna tırmanın, en sevdiğiniz karakterleri toplayın ve şehirdeki en iyi oyuncu olun. Patlayın ve zirveye çıkın, 3'lü eşleştirme bulmaca becerilerinizi gösterin ve arkadaşlarınızla emoji koleksiyonlarını karşılaştırın!ÖZEL ETKİNLİKLER, YAPMACALAR VE MÜCADELELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN!
Neredeyse her gün ortaya çıkan yeni etkinlikleri ve emojileri izleyin! Yepyeni 3'lü eşleştirme bulmacalarına katılmaya ve sınırlı süreli özel etkinliklerde patlamaya hazır olun. Bulmaca eşleştirme becerilerinizi hazırda tuttuğunuzdan emin olun!Disney Emoji Blitz'i indirmenin ve oynamanın ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın. Ancak, bazı oyun içi öğeleri gerçek parayla satın alabilirsiniz. Bu özelliği sınırlamak istiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Disney Emoji Blitz'i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.Gizlilik Politikası: www.jamcity.com/privacy
Hizmet Şartları: http://www.jamcity.com/terms-of-service/
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
48.1.0
Boy:
147.42 MB
Tür:
Puzzle
Güncelleme Tarihi:
2022-05-11
Geliştirici:
Disney
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.3
321601 total
5 222845
4 51137
3 18042
2 7692
1 21885

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe