Ana sayfa > Racing > Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Gara Mod APK

Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Gara Hileli Mod APK 0.0.5

Boy:84.65 MB

Mod bilgisi
Sürüklenen Max Pro, herhangi bir oyuncunun adrenalin pompasını tutacak heyecan verici bir otomobil sürükleme ve yarış oyunudur.
Bu, oyuncuların puan biriktirmek için sayısız saat geçirmek zorunda kalmadan yeni arabaların ve pistlerin kolayca kilidini açabilecekleri anlamına gelir. > Drifting Max Pro, çevrimiçi çok oyunculu ve meydan okuma modları da dahil olmak üzere oyuncuların keyif alabileceği birden fazla oyun modu içerir.
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Gara Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Gara Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Gara Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Gara Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Drifting Max Pro - Lojërat me Drifting dhe Racing janë një nga lojërat më të preferuara të Drifting të të gjitha kohërave, Lojërat më të mira Drift për dashamirët e garave Drift. Drift dhe gara shijojnë patinazhin e makinës.
playGames zhvilloi një nga aplikacionet legjendar të driftit, në të cilin do të pëlqeni betejat e driftit si shefi i driftit. Drifting Max Pro - Lojërat me Drifting dhe Racing kanë shumë makina me domethënie dhe përplasja me makina e makinave krijon argëtim epik. Ju duhet të zhvendosni me kujdes drejtimin e makinës dhe të jeni garat më të shpejta me makinë për të shpëtuar nga makinat kundërshtare. Ekspozita e Drift dhe Drift Express posaçërisht janë lojëra me nivele të larta.
Drifting Max Pro - Lojërat me Drifting dhe Racing japin fanatikë domethënës me lëvizje pa lëvizje dhe lëvizje Fortnite në mesin e të gjitha lojrave drift offline dhe drift online. Rrahni makinat e tjera me domethënie dhe bëhuni gjuetarët më të mirë të driftit dhe horizontit të domethënies. Drift it me risi drift dhe domethënie duarkryq kur shpejtësia e makinës është e ngadaltë për t'u bërë drift king 2 në këtë një nga lojërat më të mira drift kart.
SHENIM: Drifting Max Pro - Lojërat me Drifting dhe Racing janë një lojë Drift pro max 2 falas për të luajtur lojën me nitro drift dhe nuk ka nevojë për ndonjë lidhje interneti pas instalimit të kësaj loje të luginës së çarjeve! Gëzoni lojëra jashtë linje!
- Fizikë mahnitëse dhe realiste shkon
- Grafikë të gjeneratës tjetër
- 3 nivele të ndryshme përfshijnë dëborë
- Shkyçni 5 makina të ndryshme
- Kontrolle realiste të lojërave me makina
- 3 makina të tjera kundërshtare për të garuar.
- Drift nitro për të rritur papritur makinën drift.
- Shumë xhiro për më shumë vozitje të makinës me domethënie.
- Mundësi të shumta kontrolli të makinës.
- Harta ndihmon në ngasje.
Theshtë koha e duhur për të lënë zonën tuaj të rehatisë në lojën quad drift dhe qarix drift 2! Mbani gishtin tuaj të madh në pedalin e mbytjes dhe lëvizni përmes 3 pistave të garave me domethënie si një mbretëreshë drift me makina garash me performancë të lartë në garën e domethënies 3D në hobe dhe tregoni shpirtrat tuaj të domethënies në lojërat tona të simulatorit të driftit. Simulator i Drift Audi r8 sports është një nga makinat më të mira garuese në lojërat Drifting Max Pro - Drifting Car dhe Racing, sepse ka një çift rrotullues të mahnitshëm dhe akordues domethënieje 2020, Gjithashtu është makina përfundimtare e cila përdoruesi i domethënies e pëlqen atë. Shkarkoni lojën më të mirë falas të garave me Drift ndonjëherë në lojërat Drift World Max dhe Drift Wars 2! Pra, dilni nga zona juaj e driftit dhe filloni të shkon tani!
Lojë realiste me makina drift në botën e lojrave me makina që shkon jashtë linje me grafikë të lartë dhe sfida argëtuese.
Drifting Max Pro - Lojërat me Drifting and Racing është aplikacioni Drifting më i Dëshiruari në të gjitha lojrat shkon dhe gara, 5 makina që shkon në Drifting Max Pro - Lojra Drifting dhe Racing që shkojnë lojëra garash makinash dhe lojëra simuluese të makinave.
Mijëra njerëz të të gjitha moshave e donin efektin e saj shkon, shkon ekstreme dhe shkon ekstreme lojë makinash garën ekstreme!
Paralajmërim! Bëni kujdes me këtë stil të lirë shkon dhe me katër rrota, Drifting Max Pro - Lojërat me Drifting dhe Racing mund t'ju tërheqin në shumë orë, Ju lutemi bëni pushim të paktën çdo orë.
Lojë më sfiduese e shkon në të cilën ju ndjeheni sikur po shkon në makina, shkon në qytet, dhe shkon në rrugë. Nëse keni një interes për të lëvizur lojëra mbretërore me makina dhe ju jeni dashuri që shkon lojëra Lamborghini provoni këtë lojë Drifting max pro & Drifting lada dhe zhytuni në gëzimin e shkon lojra të reja 2020. Filloni gjuetarët tuaj shkon, shkon Honda Civic dhe Drifting horizont makinë garën dhe provoni aftësitë tuaja të lëvizjes përmes lëvizjes drithëruese pa kufij dhe fitoni monedha të tilla si makina garash me porosi dhe bëhuni një legjendë.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
0.0.5
Boy:
85M
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2023-06-05
Geliştirici:
Playgames
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.9
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe