Ana sayfa > Adventure > Sürüş Okulu Sim Araba Oyunları Mod APK

Sürüş Okulu Sim Araba Oyunları Hileli Mod APK 5.0

Boy:117.02 MB

Mod bilgisi
para/tecrübe
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Sürüş Okulu Sim Araba Oyunları Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Sürüş Okulu Sim Araba Oyunları Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Sürüş Okulu Sim Araba Oyunları Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Sürüş Okulu Sim Araba Oyunları Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
En gerçekçi şehir sürüş simülatöründe Araba Park Etme Becerilerinizi geliştirin. Emniyet kemerinizi takın, Klasik bir araba sürücüsü olarak oturun ve aşırı araba sürüşü ve park etme zorluklarının üstesinden gelin.

Gerçek sürüş okulu akademisi testi, sürüş ve park etme seviyelerinin keyfine varacağınız için basit bir sürüş simülatörü oyunu değildir. Birçok yarış oyunu oynamış olabilirsiniz, ancak bu aşırı sürüş simülatörü, modern arabanızı park alanına park etmek için tüm trafik kurallarına uymanız gerektiğinden, tüm bu araba oyunlarından farklıdır.

Araba eğitim okulu Test sürüşü macerası, her trafik kuralını ve yol işaretlerini öğreneceğiniz en yeni simülasyon 3D eğlenceli araba oyunlarıdır. Test sürüşü ve park etme oyunları sırasında yol işaretlerine uymalısınız, böylece aşırı araba kazalarını ve trafik kazalarını önleyebilirsiniz.

Coşku, en havalı ve hevesli araba sürücüsüdür; yeterince hızlı ve öfkeli, daha önce hiç olmadığı kadar kükreyen. Daha gürültülü şehir arabası drift ustası, aşırı bir parker mücadelesine girmeye hazır. Şehir içi sürüşte ve Park Simülatöründe en büyük modern şehir sürüş motor sporları serseri olarak özgürlük hissini yaşayın ve kendinizi ödüllendirin. Her seviyedeki en iyi araba sürme ve park etme oyunlarının tadını çıkarmak için bu ücretsiz 3D araba sürme oyunlarını edinin.


Aşırı sürüş ve zor park etme oyunları mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, o zaman mükemmel araba sürme oyunu arayışınız sona ermiştir. 30'dan fazla farklı gerçek otopark seviyesi sizi bekliyor! Gündüz ve Gece ortamlarında sürüş modunuzu seçin Direksiyona geçin ve çevredeki en gerçekçi şehir sürüş simülatöründe sürüş derslerinize başlayın! Dikkatli sürün, trafik kurallarına tam olarak dikkat edin ve araba çarpmamaya çalışın, aksi takdirde seviye başarısızlığına neden olur. Gerçek şehir arabası sürücüsü olarak oturun, Zor park etme oyununda çılgın sürüşü test etmek için bulmaca ve engel parkuru boyunca arabanızın gazını itin.

Nihai araba gösterilerini ve aşırı imkansız parça araba oyunlarını unutun. En iyi yarış oyunları ve aşırı araba dublör oyunları oynamak istiyorsanız, lüks arabanızı nasıl kullanacağınızı bilmek ve klasik sürüş becerilerinizi geliştirmek için bu şehir arabası sürüş akademisi testi park simülatörü oyununu oynamalısınız.

En gerçek sürüş deneyimini arıyorsanız, Geleceğin Akıllı Arabası sürüşü ve Park etme eğlencesi için emniyet kemerinizi bağlayın. City Drive ve Park Simulator'u şimdi indirin!

Özellikleri;


✔️Gerçekçi şehir park etme eğlencesi
✔️Birinci Kişi görünümü dahil çoklu kameralar
✔️Gerçekçi araba motoru frenleri
✔️Çok Katlı Otopark Sporu
✔️Gerçekçi trafik simülasyonu
✔️3 Kontrol seçeneği eğme, yönlendirme veya yön tuşları
✔️60+ Gelişmiş sürüş görevleri
✔️Sert park etme simülatörü için birden fazla araba
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
5.0
Tür:
Adventure
Güncelleme Tarihi:
2023-11-25
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.3
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe