Ana sayfa > Education > Elevate - Brain Training Games Mod APK

Elevate - Brain Training Games Hileli Mod APK 5.97.0

Boy:52.52 MB

Mod bilgisi
Premium Kilidi Açılmış
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Elevate - Brain Training Games Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Elevate - Brain Training Games Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Elevate - Brain Training Games Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Elevate - Brain Training Games Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Elevate, konuşma becerilerini, işlem hızını, hafıza becerilerini, zihinsel matematiği ve daha fazlasını geliştirmek için tasarlanmış bir beyin jimnastiği programıdır. Her kişiye, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için zamanla ayarlanan kendi kişiselleştirilmiş öğrenme programı sağlanır.

Elevate ile ne kadar çok antrenman yaparsanız, üretkenliği, kazanma gücünü ve özgüveni artırdığı kanıtlanmış kritik bilişsel becerileri o kadar çok geliştirirsiniz. %90'ı, zihinlerini zorlamak için Elevate'i sıklıkla kullandıklarında gelişmiş kelime dağarcığı, hafıza, matematik becerileri ve genel zihinsel keskinlik bildirmiştir. Elevate herkes içindir. Yaşınız veya mesleğiniz önemli değil. Tüm geçmişlerden yetişkinler uygulamamızdan yararlanabilir.

Elevate, 7 günlük ücretsiz deneme sürümünün yanı sıra ücretsiz bir sürüm sunar. Ücretsiz sürüme erişmek için, bir hesaba kaydolduktan sonra sol üst köşedeki X'e dokunun.

HABERLERDE

Beyin jimnastiği uygulamaları savaşında “Elevate öne çıkıyor”. - CNET

Elevate, "iş günü boyunca zihinsel molalar için iyi" olan oyunlar içeren bir "bilişsel hazırlık"tır. - Washington Post

ÖZELLİKLER

40'tan Fazla Beyin Egzersizi Oyunu: 40'tan fazla beyin jimnastiği oyunu ve bulmacasıyla odaklanma, hafıza, işleme, matematik, kesinlik ve anlama gibi bilişsel becerilerinizi geliştirin.
Performans İzleme: Performansınızı kendinize ve başkalarına karşı ölçün. Haftalık raporlar, önemli başarılarınızı ve fırsatlarınızı vurgular.
Kişiselleştirilmiş Antrenmanlar: En çok ihtiyaç duyduğunuz zihin becerilerini geliştirmek için günlük antrenmanlarınızın odağını özelleştirin ve 3 ila 5 oyun ve bulmaca arasından seçim yapın.
Uyarlanabilir İlerleme: Deneyiminizin zorlu kalmasını sağlamak için beyninizi, ilerledikçe zorlaşan matematik ve kelime egzersizleriyle eğitin.
Antrenman Başarıları: Bir antrenman serisi başlatın ve zihninizi çalıştırırken kazanmak için 150'den fazla başarı ile motive kalın.
• Ve dahası!

NEDEN YÜKSELTME İHTİYACINIZ VAR

• Kendinizi yazılı olarak daha etkili bir şekilde ifade edin. Net, ikna edici ve kesin bir şekilde yazmayı öğrenin.
• Yazım ve noktalama işaretlerinizi geliştirin. Yaygın yazma tuzaklarından kaçının.
• Daha iyi bir okuyucu ve öğrenici olun. Kelimeleri kolaylıkla akıtın. Günlük materyalleri daha hızlı ve daha iyi anlayarak okuyun.
• Kelime dağarcığınızı genişletin. Binlerce yeni kelimeyi eğlenceli oyunlarla nasıl kullanacağınızı öğrenin.
• Günlük matematik problemlerini hızlı ve kolay bir şekilde çözün. Fiyatları karşılaştırmada, faturaları bölmede ve indirimleri ve kar marjlarını hesaplamada daha iyi olun.
• Hafızanızı güçlendirin. Alışveriş listelerini cebinizden çıkarın ve zihninize atın. İhtiyacınız olan sütü veya canınız çektiği çikolatayı almayı asla unutmayın.
• Kendinize güvenerek konuşun. Konuşmanızı yeni kelimelerle ilerletin. Daha açık sözlü olun ve net bir ifade ve ton geliştirin.
• Bir yetişkin olarak zihinsel olarak daha keskin hissedin. Elevate'in kanıtlanmış eğitim programı ile zihninizi çalıştırın ve öğrenmeye devam edin.

ELEVATE ARASINDAKİ ARAŞTIRMA

Elevate'in zeka oyunları ve bulmacaları, eğitim uzmanlarıyla işbirliği içinde tasarlanmıştır ve kanıtlanmış eğitim tekniklerine dayanmaktadır. Elevate'in zihinsel egzersiz algoritmaları, her kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir eğitim programı geliştirmek için dikkat ve hafıza çalışmalarında bilişsel araştırmalardan yararlanır. Elevate'in etkinliği, yetişkinler üzerinde yapılan bağımsız araştırmalarla kanıtlanmıştır. Elevate kullanan kişilerin %93'ü sık sık zihinsel olarak daha keskin ve temel becerilerde daha özgüvenli hissediyor.

Uygulama hakkında ek bilgi için lütfen Hizmet Şartlarımızı okuyun.
(https://www.elevateapp.com/terms) ve Gizlilik Politikası (https://www.elevateapp.com/privacy).
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
5.97.0
Boy:
68.9 MB
Tür:
Education
Güncelleme Tarihi:
2023-05-31
Geliştirici:
Elevate Labs
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.6
241656 total
5 162489
4 60448
3 9837
2 3546
1 5336

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe