Ana sayfa > Roleplaying > Evertale Mod APK

Evertale Hileli Mod APK 2.0.83

Boy:60.23 MB

Mod bilgisi
Gümüş madeni paraları değiştirseniz bile, negatif olsa bile kullanabilirsiniz. Bu oyun, verileri indirirken kart ilerleme çubuğu indirilirse, ağı duvardan tutarsa ​​veya çalıştırmak için oyun hızlandırıcısını kullanın!
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Evertale Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Evertale Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Evertale Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Evertale Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Canavarları yakala ve geliştir!

Yakalamak, savaşmak ve eğitmek için gizemli canavarlarla dolu nefes kesici bir fantezi dünyasına dalın. Bu geniş açık dünya RPG'sinde genişleyen manzaraları, hareketli şehirleri ve efsanevi zindanları keşfedin!

Beklenmedik kahramanlardan oluşan bir gruba katılın ve Erden dünyasını ölümcül Pandemonium'dan kurtarın. Süper güçlü canavar savaşlarında yan yana savaşmak için 180'den fazla yaratık ve savaşçı toplayın, eğitin ve geliştirin!

Kendinizi ilgi çekici tek oyunculu çevrimdışı hikayeye bırakın veya ekibinizi kurun ve çevrimiçi olarak küresel oyunculara karşı becerilerinizi test edin. Hızlı tempolu PvP liglerinde savaşın ve takımınızı bir sonraki seviyeye taşımak için sınırlı sayıda donanımın, güçlendirmelerin ve daha fazlasının kilidini açmak için diğer oyuncularla loncalar oluşturun!

YAKALA & KEŞFET
・Öykü odaklı etkileyici bir macerada 180'den fazla canavar ve kahramanı yakalayın, eğitin ve geliştirin!
・Erden'in her biri kendi benzersiz canavarlarını toplayacak 6 farklı bölgesinde yolculuk ederken arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla karşılaşın.
・Savaşçılarınızı güçlendirmek ve rakiplerinize üstünlük sağlamak için efsanevi silahları, aksesuarları ve ekipmanı keşfedin.

SAVAŞ & BAĞLANTI
・Sıra tabanlı 4v4 dövüşte rakiplerinizi mahvetmek için yüzlerce benzersiz yetenek kombinasyonundan bir strateji oluşturun!
・Gerçek zamanlı PvP liglerinde rekabet etmek için çevrimiçi atlayın ve türünün tek örneği öğeleri ortaya çıkarmak için diğer oyuncularla ortak loncalar oluşturun.
・Koleksiyonunuza eklemek için özel açılabilir öğeler ve sınırlı karakterler sunan haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın!
・Takılmak ve yeni stratejileri tartışmak için dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla sohbet edin!

HİKAYEYİ DENEYİM
Erden dünyası, her 100 yılda bir inen bir kötülük örtüsü olan Pandemonium adlı eski bir lanetle boğuşuyor. Sadece efsanevi Crestbearers onun yıkımını durdurabilir, ancak hepsi bir kez daha yıkıma yol açmasını engelleyemedi.

Bu kadim laneti sona erdirmenin ve anavatanlarını bir kez ve herkes için kurtarmanın sırrını ortaya çıkarmak için tehlikeli bir maceraya atılırken iki genç kahramana ve yol boyunca arkadaş oldukları müttefiklere katılın!


Bizi Facebook'ta takip edin:
https://www.facebook.com/EvertaleTR/

Sorunlar veya sorular? Desteğimizle iletişime geçin:
[email protected]

Kullanım Şartları:
https://zigzagame.com/terms/

Gizlilik Politikası:
http://www.zigzagame.com/Privacy-Policy/
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2.0.83
Boy:
70 MB
Tür:
Roleplaying
Güncelleme Tarihi:
2023-02-20
Geliştirici:
Zigzagame Inc
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.5
48 total
5 39
4 4
3 1
2 2
1 2

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe