Ana sayfa > Puzzle > Faraway 3: Arctic Escape Mod APK

Faraway 3: Arctic Escape Hileli Mod APK 1.0.6112

Boy:80.23 MB

Mod bilgisi
Her şey açık
Uygulama Ayrıntıları
Kafa karıştırıcı bulmacalar ve keşfetmek için yeni heyecan verici yerlerle dolu Faraway 3: Arctic Escape'deki tüm yeni uzak yerlerden kaçın. Bu oda kaçış oyunu bulmaca çözme becerinize meydan okuyacak. Bir milyondan fazla oyuncuyla tüm zamanların en iyi kaçış oyunlarından birinin devamı! Zihninize tamamen meydan okuyacak, sizi büyüleyecek ve saatlerce inanılmaz mobil oyun eğlencesi sunan bir oda kaçış bulmaca oyunu.

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE
Yolculuğunuzun başlamasından bu yana, kayıp babanızı arayalı birkaç yıl oldu. Çok sayıda akıllara durgunluk veren bulmacayı çözdükten sonra, girdiğiniz son giriş kapısı sizi araştırmak için soğuk, yeni tapınaklarla dolu tamamen yeni bir kış kıtasına götürdü. Babanızı bulmaya yaklaşıyor gibi görünüyorken, hala onun geride bıraktığı notları buluyorsunuz.
Kutup ortamını gözlemleyin, eşyaları toplayın, cihazları kullanın ve soğuk tapınak labirentlerinden kaçmak için kafa karıştırıcı bulmacaları çözün.

KOMPLEKS BULMACALAR
Kaçış bulmacalarıyla dolu 18 yeni tapınağı keşfedin. Başladığınız andan itibaren sizi büyüleyecek bir 3 boyutlu dünyanın içine dalın. Kafa karıştırıcı bulmacalar ve mekanizmalarda dönün, bakın ve keşifler yapın.

MERAK UYANDIRAN YERLER
Ortam müziğinin tadını çıkarırken bir kaçış oyununda olabilecek en kolay 3D ortamlardan birinde gezinin. Sırları açığa çıkarmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

GİZEM DEVAM EDİYOR
Babanızın kayıp günlüğüne ait bulunacak çok fazla sayfa var. Bundan sonra ailenizin geçmişine ait kilidi açabileceksiniz. İşte sizi saatlerce meşgul edecek bir kaçış oyunu!

YENİ ÖZELLİKLER
Oyun kamerası, anlık fotoğraf çekmenize ve daha sonra kullanmak üzere bu fotoğrafları saklamanıza olanak sağlar.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Kalan seviyeleri satın almaya karar vermeden önce 9 ücretsiz kaçış seviyesinin tadını çıkarın ve sizi tamamen etkileyecek Faraway 3: Arctic Escape hikayesini deneyimleyin.

SÜPER GENİŞ EKRAN DESTEĞİ
Bu bulmaca oyunu yeni 18:9 telefonlarda güzel görünür ve tablet cihazlarda da harika bir görünüm sunar. Mükemmel görünen çarpıcı ve şaşırtıcı derecede ayrıntılı grafiklerin tadını çıkarın.

Faraway 3: Arctic Escape ile tamamen yeni, büyüleyici bir oda kaçış oyunu ve bulmaca dünyasına girin!
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.0.6112
Boy:
93.05 MB
Tür:
Puzzle
Güncelleme Tarihi:
2022-02-19
Geliştirici:
Snapbreak
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.3
2110 total
5 1624
4 280
3 100
2 38
1 68

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe