Ana sayfa > Puzzle > Faraway: Tropic Escape Mod APK

Faraway: Tropic Escape Hileli Mod APK 1.0.6166

Boy:96.92 MB

Mod bilgisi
Her şey açık
Uygulama Ayrıntıları
Faraway: Tropic Escape'te tropik bir hayal içerisinde kurulmuş karmaşık ve zorlu bulmacalarla dolu ya da öyle görünen yepyeni bir maceraya çıkın. Bu zorlu bulmacalar, muhteşem manzara ve harika bir hikaye ile dolu yeni bir odadan kaçış deneyimi. Bir milyondan fazla oyuncu ile tüm zamanların en iyi kaçış oyunlarından birine tropik bir yerleşimin tadını çıkarın.


BÜYÜLEYİCİ HİKAYE

Katatonik bir durumdan uyandıktan sonra, kızınız Una tarafından harekete geçirilen ve yaklaşmakta olan kıyameti önlemek için bir yolculuğa çıktınız. Nedenini bilmiyorsunuz, ancak cevap Faraway'de olmalı, ancak değerli olanlar bunu görülebilir.

Sizden önce, değerinizi, zekanızı, devamlılığınızı ve diğer erdemlerinizi kanıtlamak için zorlu ve soyut zorluklar bulacaksınız. Zaman dünyasında, kaderinizi gerçekleştirmek ve geçmişin yanlışlarını aşmak için geçmişten gelen büyük zorlukların üstesinden geleceksiniz.

Sizden önce olanlar Faraway'i keşfetmek için yeterince değerli değildi; dikkatli ve kararlı bir şekilde yürümelisin, aksi halde sonuçlarına katlanırsın. Faraway'e giden geçiti bulabilecek ve bildiğimiz dünyayı kurtarabilecek geriye kalan bir tek sen varsın!


HEYECAN VERİCİ LOKASYONLAR

Ortamdaki müziğinin tadını çıkarırken rahatlatıcı 3B ortamlarda gezinin. Sırları açığa çıkarmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!


KARMAŞIK BULMACALAR

Kaçış bulmacalarıyla dolu 18 zengin bölümü, ve başladığınız andan itibaren sizi büyüleyecek bir 3B dünyasını keşfedin. Döndürün, bakın ve zihninizin sınırlarını zorlayacak bulmacaları ve mekanizmaları keşfedin!


GİZEM DEVAM EDİYOR

Kayıp notlarla, bu engin zorlukların ötesine geçen selefinizi takip edebilirsiniz. Belki de bulmacaları çözmenin ipucu geçmişte yatıyor ve bulmacaları çözmek geleceği korumanın tek yoludur? Bulmanın tek bir yolu var!


ÜCRETSİZ DENEYİN

Ek bölümler satın alma ve sizi daha fazlasını arzulatacak olan tüm Faraway: Tropic Escape hikayesini deneyimleme seçenekleriyle ücretsiz oynayın!


Faraway: Tropic Escape ile odadan kaçış oyunları ve bulmacaların yepyeni, büyüleyici deneyimine katılın!
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.0.6166
Boy:
108.71 MB
Tür:
Puzzle
Güncelleme Tarihi:
2022-01-22
Geliştirici:
Snapbreak
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.3
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe