Ana sayfa > Simulation > Galactory - Sandbox Simülatör Mod APK

Galactory - Sandbox Simülatör Hileli Mod APK 1.8.1 [Unlimited money]

Boy:41.9 MB

Mod bilgisi
Unconditional use of currency
Uygulama Ayrıntıları
Galactory - Tanrı Simülatör – yaratıcı bir strateji oyunu.
Dünyanın imparatorluk inşası ve evrimi üzerine en çok seçilen çevrimdışı uygarlık oyunlarından biri. Kendi gezegeninizde hayat yaratın, binlerce nüfuslu yerleşimler kurun, komşularla birleşin veya kavga edin.

İnternet olmadan bağımlılık yapan bir piksel strateji oyununda kendi benzersiz dünyanızı inşa edin.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ÖZELLİKLER ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

✅ KENDİ MEDENİYETİNİZİ KURUN

Gezegeni geliştir ve yönet! Evren oluşturma sanal alan simülatöründe, başlamak istediğiniz herhangi bir yeri seçin ve dünyanın yeniden popülasyonunu başlatın. Gezegeninizi ilk sakinlerle birlikte kurun, kendi ekosisteminizi yaratın. Yerleşimler inşa edin, insanları beslemek için evcil hayvanlar (tavuklar, domuzlar, koyunlar) ekleyin, bölgeleri vahşi hayvanlardan koruyun. Asi komşulara karşı ayaklanma düzenleyebilir, medeniyet devrimi başlatabilir ve açık dünyayı fethedebilir veya bölgeleri birleştirebilir ve yeni bir ekonomik toplum inşa edebilirsiniz. İnsanlığın gezegeninizde yaşamasına yardım edin!

✅ TAKTİK VE STRATEJİ ÜZERİNDE DÜŞÜNÜN

Oyun taktiklerinizi tanımlayın ve insanlık için bir cennet veya bir dünya kıyameti yaratmak için hayal gücünüzü serbest bırakın. Bir toprak fethi yapın, dünyadaki tüm yaşamı yok etmek için korkunç bir deprem veya sel, meteor yağmuru veya volkanik patlama çağırın. Tek dokunuşla sanal dünyanızı inşa edin, fethedin ve yok edin!

✅ KALİTELİ PİKSEL GRAFİKLER

Geliştirilmiş grafikler ve kullanıcı dostu iyi tasarlanmış arayüz. Galactory simülasyonunda parmağınızın bir tıklamasıyla denizler, okyanuslar, büyük adalar ve kıtalar yaratabilir, ulus kolonizasyonunu başlatabilir veya doğal afetler (yangın, fırtına, deprem), korkunç virüsler veya atom bombası yardımıyla dünyayı yok edebilirsiniz.

✅ ÇEVRİMDIŞI MEDENİYET SİMÜLATÖRÜ

İnternet olmadan her yerden tanrı simülatörü oynayın. Sakinlerin ve ilçelerinin gelişimini çevrimdışı olarak izleyin.

DAHA FAZLA, çok yakında oyuna çok oyunculu mod eklenecek ve arkadaşlarınızla benzersiz dünyalar yaratabilecek, medeniyetler inşa edebilecek ve çevrimiçi stratejiler oluşturabileceksiniz.

Çevrimdışı dünya kurma stratejisi simülatörümüzde - Galactory - Tanrı Simülatör'de her şeye gücü yeten bir dünya üreticisi veya fatihi gibi hissedin. İlk uygarlığınızı yaratın ve kolonileştirin!

Kum havuzu oyun simülatörü, reklam videolarını izledikten sonra bazı oyun içi öğeler satın alınabilse de, hareket özgürlüğü içerir.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.8.1
Boy:
32.89 MB
Tür:
Simulation
Güncelleme Tarihi:
2022-05-16
Geliştirici:
Stavrio Ltd
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.0
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe