Ana sayfa > Puzzle > Gemstone Legends: puzzle RPG Mod APK

Gemstone Legends: puzzle RPG Hileli Mod APK 0.50.740

Boy:327.75 MB

Mod bilgisi
Hasar çarpanı
Tanrı modu
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Gemstone Legends: puzzle RPG Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Gemstone Legends: puzzle RPG Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Gemstone Legends: puzzle RPG Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Gemstone Legends: puzzle RPG Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Güneşli bir günde eski güzel bir imparatorluk RPG oyunundan daha iyi ne olabilir? Gemstone Legends - rol yapma oyunu maç-3, DUH!

İmparatorluğun keşfedilmemiş hazineler, sinir bozucu maceralar, sadık müttefikler ve canavarca düşmanlarla dolu sınırsız açık dünyasına hoş geldiniz! PvP modundaki destansı 3'lü eşleştirme savaşları ve kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek için sınırsız olanaklarla oyunu renklendirin. Hala eğlenmedin mi? Peki, bunu İmparatorluğun ejderhalarına anlat. İttifakınıza katılmak veya onu küle çevirmek için sabırsızlanıyorlar… Seçim sizin!

YOLCULUK BAŞLIYOR

Gemstone Legends, 3'lü eşleştirme mekaniğinin büyüsüne sahip epik bir fantezi bulmaca oyunudur. En güçlü kahramanları toplayın, becerilerini yükseltin ve büyücüler, şövalyeler ve cesur savaşçılarla ittifaklar oluşturun. İmparatorluğun Zaferi için savaşmak için taraf olmak istediğiniz kesimi seçin!

TAKTİKLERLE DÜŞMANLARINI ŞAŞIRMA

Bunu yapmak için cesaretinizi, dayanıklılığınızı ve anlayışlı zihniyetinizi toplamanız gerekecek. Yol boyunca savaşmak için sayısız düşmanla karşılaşacak, çözmeniz gereken düzinelerce görev ve evcilleştirmeniz gereken bir sürü ejderha olacak! Sıra tabanlı RPG maç-3 savaşlarında savaşmak için en kurnaz stratejileri kullanın ve krallığınızı korumak için en ölümcül canavarları yenin!

BİRLİKTE MÜCADELE
Gerçek zamanlı, sıra tabanlı bulmaca savaşlarında efsanevi Kahramanların diğer ittifaklarına meydan okuyun. Bu zorlu 3'lü eşleştirme savaşlarını kazanmak için güç kazanın ve yeni taktikler öğrenin! Ne kadar çok savaş kazanırsanız, günlük görevlerde o kadar değerli kaynaklar elde edersiniz.
Müttefikler bulun ve bir loncada birlikte oynayın. Bir Ejderha Binicisi olun ve bir loncada oynamak için müttefiklerinizle güçlerinizi birleştirin. Birlikte sayısız hazineler kazanacaksınız!
PVP ARENA
Patronun kim olduğunu göstermek için diğer oyuncularla kafa kafaya mücadele edin ve tek Gemstone Legend of the Empire unvanını kazanın.

MUHTEŞEMİ KABUL ET

Pitoresk manzaraların enginliğinin tadını çıkarın. Ustalar tarafından özenle canlandırılan, benzersiz özelliklere ve becerilere sahip düzinelerce görkemli elle çizilmiş karakter arasından bir favori seçin.

ANA ÖZELLİKLER

Açık dünya RPG kampanya haritaları
Hayal gücünüzü kullanma imkanı
⚡ Düşmanlarla savaşmak için güçlendirmeler ve sihirli kombinasyonlar
⛏ Kahramanlarınızın seviyesini yükseltin ve temel özelliklerini yükseltin
‍♂️ Zorlu görevlerle tek oyunculu RPG kampanyası
Tüm oyun boyunca harika ödüller kazanın!
Ejderhanın nefesini serbest bırakın ve rakiplerinizi yakın!
PVP Savaşı: Arenada kimin en iyi olduğunu görmek için diğer takımlara karşı savaşın! Kahramanlardan oluşan ekibinle lonca savaşlarında baskın efsaneleriyle savaş!

NOT:

• Bu oyunda öğeler satın alınabilir.
• Gemstone Legends İngilizce, Rusça, Lehçe, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Türkçe, Japonca ve Portekizce dillerinde mevcuttur.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
0.50.740
Boy:
180.61 MB
Tür:
Puzzle
Güncelleme Tarihi:
2023-11-18
Geliştirici:
Onemoregame Studio
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.2
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe