Ana sayfa > Action > Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK

Grand Theft Auto: San Andreas Hileli Mod APK 2.10

Boy:1835.69 MB

Mod bilgisi
Mod Menü / Sağlık Ekle / Sağlık ve Para Ekle / Dayanıklılık Ekle / Bir Heade Al / Bir Yakıt Tankeri Al / Bir Tank Alın / Apache Helikopter Alın / Bir Jetpack Al / Stok Araba 1 / Stok Araba Al 3 / Stok Araba Al / Stok Araba Al 4 / Silah Al / Bir Devrim Alın
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla kendini paramparça eden Los Santos, San Andreas'ta hayatın baskılarından kaçtı. Film yıldızlarının ve milyonerlerin, satıcılardan ve çetecilerden kaçınmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığı yer.

Şimdi, 90'ların başı. Carl'ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi öldürüldü, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşlarının hepsi felakete doğru gidiyor.

Mahalleye döndüğünde, birkaç yolsuz polis onu cinayetle suçlar. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için San Andreas eyaletinin tamamını baştan sona kateden bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

Rockstar Games, eyaleti kapsayan geniş bir açık dünyayla şimdiye kadarki en büyük sürümünü mobile getiriyor San Andreas ve üç büyük şehri Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'ın gelişmiş görsel doğruluğu ve 70 saatin üzerinde oyun deneyimi.

Grand Theft Auto: San Andreas'ın özellikleri: • Yenilenmiş, yüksek çözünürlüklü grafikler aydınlatma geliştirmeleri, zenginleştirilmiş bir renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleri içeren mobil. • Rockstar Social Club Üyeleri için tüm mobil cihazlarınızda oynatmak için buluta kaydetme desteği.• Tam kamera ve hareket kontrolü için çift analog çubuk kontrolü.• Düğmeleri yalnızca ihtiyacınız olduğunda görüntülemek için bağlamsal seçeneklerle birlikte üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontrol.• MoGa Kablosuz Oyun Denetleyicileri ve belirli Bluetooth ve USB oyun kumandalarıyla uyumludur.• Sürükleyici dokunsal efektlerle entegre edilmiştir. • Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla özelleştirin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

En iyi performans için, Grand Theft Auto: San Andreas oynarken diğer uygulamaları indirip kapattıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz.

Desteklenen cihazlar ve uyumluluk hakkında bilgi için lütfen şu adrese bakın:http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200251868-San-Andreas-Mobile-Support

War Drum tarafından geliştirilen Mobil Sürüm Studioswww.wardrumstudios.com

Daha fazlasını öğrenin:www.rockstargames.com

Videoları izleyin:www.youtube.com/rockstargames

Bizi takip edin:www.facebook.com/rockstargameswww.twitter.com/rockstargames< /p>

Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2.10
Boy:
15.34 MB
Tür:
Action
Güncelleme Tarihi:
2022-12-21
Geliştirici:
Rockstar Games
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.7
321 total
5 238,401
4 33,864
3 14,729
2 8,145
1 28,375

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe