Ana sayfa > Action > GTA: Chinatown Wars Mod APK

GTA: Chinatown Wars Hileli Mod APK 4.4.170

Boy:944.09 MB

Mod bilgisi
Ücretli tam sürümün kilidini açın
İş Ortağı Bağlantıları
İndir GTA: Chinatown Wars Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir GTA: Chinatown Wars Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir GTA: Chinatown Wars Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir GTA: Chinatown Wars Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Ücretsiz deneme kapsamında indir ve 30 dakikaya kadar ücretsiz oyna.* GTA: Chinatown Wars Tam Oyunu tek sefere mahsus olarak uygulama içinden satın al ve süre sınırı olmadan oyna.

Babası öldürülen Huang Lee'nin tek ve basit bir görevi var: antika bir kılıcı amcası Kenny'ye getirmek. Böylece ailesi Liberty City'de Triad çeteleri üzerinde tekrar egemenlik kuracak. Şımarık bir zengin çocuğu olan Huang bu görevi kolayca halledeceğini sanıyor fakat işler umduğu gibi gitmiyor. Soyulan ve ölüme terk edilen Huang ayağa kalkacak ve dünyanın en tehlikeli, en yoz şehrinde intikam, onur ve zenginlik için savaşa atılacak.

Bu yazılımın kullanımı oyun içinde ve rockstargames.com/eula adresinde bulunan lisansa tabidir; çevrimiçi hesap koşulları rockstargames.com/socialclub adresinde bulunabilir.

Özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerik, hizmetler v işlevler gibi özellikler için devredilemeyen erişim hakkı, tek kullanımlık seri kodu, ek ücret ve/veya hesap kaydı (+13) gerektirebilir. Bu özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir ve 30 gün önceden haber verilmek kaydıyla sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı şartlar altında sunulabilir. EULA'nın, Yasal Hükümlerin veya başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim kısıtlanabilir veya engellenebilir. Müşteri ve teknik destek için rockstargames.com/support ardesini ziyaret edin.

Bu oyun bütünüyle hayal ürünüdür; gerçek kişi, kurum ve olaylarla hiçbir ilgisi yoktur, ve olabilecek herhangi bir benzerlik bütünüyle rastlantıdan ibarettir. Take-Two oyundaki eylemlerin gerçek hayatta yapılmasını hiçbir koşulda desteklemez ve özendirmez. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka açık gösterimi, kiralanması, para karşılığı oynatılması, veya kopyalama korumasının kırılması kesin bir şekilde yasaktır.

*Ücretsiz deneme kullanıcı başına tek sefer ile sınırlıdır. Ücretsiz deneme süresinin zamanı içinde kullanılmayan bölümü daha sonra kullanılamaz.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
4.4.170
Boy:
18.23 MB
Tür:
Action
Güncelleme Tarihi:
2023-12-15
Geliştirici:
Rockstar Games
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.1
24788 total
5 16502
4 4335
3 1560
2 657
1 1734

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe