Ana sayfa > Action > Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Mod APK

Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Hileli Mod APK 1.15.3

Boy:95.34 MB

Mod bilgisi
Yeterli para birimi
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Vücut Geliştirici Dövüş oyunu Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Ünlü aksiyon oyunu GYM Fighting'in devam oyununa hoş geldiniz! Ringde hayatta kalın, düşmanlarınıza şans vermeyin. Tüm GYM dövüş kulübünü yen ve şampiyon ol. Tehlikeli Spor Salonu dövüşçülerine karşı ölüm kalım düellolarına katılmaktan hoşlanıyor musunuz? Bunu yaparsanız, fantastik aksiyon boks oyunumuzu deneyin.

Sen bir GYM antrenman antrenörü ve karate dövüşçüsüsün, umutsuzca çetenden ayrılmak istiyorsun. Yanlış bir hamle yaparsan yakında sona erebilecek olan hayatın için savaşmalısın. GYM dövüş sanatları dünyasına bir kez girin ve dövüşen rakipleri yenin.

Nihai spor salonu karate Kung Fu dövüş Şampiyonu, heyecan verici bir arcade oyunudur. Macera arcade boks oyununda, sokak karate ve kung fu savaş oyunu oynamanın, animasyonların, özel 3d efektlerin, heyecan verici seslerin ve farklı dövüş stillerinin keyfine varacaksınız. Kung Fu Sokağı patronuna karşı güçlü usta ninja olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. Rakipleriniz tekvando, Muay Thai, Kung Fu, boks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dövüş stilleri kullanıyor. Kung Fu kaplan pençesi stilinin gücüyle tüm rakiplerin üstesinden gelmek için üst düzey dövüş becerilerinizi gösterin. Güçlü rakiplere karşı savaşın. Onları kazanın ve ilerlemenizin yeni sıralarının kilidini açmak için puan kazanın. Bir rakibe karşı her galibiyet için puan kazanın, güçlü düşmanlara karşı savaşın ve en üst düzey bir sıralama elde etmek için spor salonu karate dövüş becerilerinizi yükseltin. Kazanan her maç için puan alan yeni vuruşlar ve dövüş stilleriyle gücünüzü, hızınızı ve isabetliliğinizi yükseltin. Spor salonu dövüşü yoğun bir dövüş oyunudur.

Düşman saldırılarını engellemek için yumruklarınızı inanılmaz becerilerle kullanın. Spor salonu dövüş oyunu sevenler bu muhteşem boks oyunu deneyiminin tadını çıkaracaklar. Spor salonu dövüş deneyiminin keyfine varacaksınız. Kupalar, sokak karate şampiyonu dövüşünün kazananları içindir. Bu karate dövüş oyununda sokak karate şampiyonu sıralamasını koruyun. El ele dövüşü kazanmanın anahtarı çabukluktur. Kung Fu'da kendinizi düşman saldırılarından korumak için birçok blokaj tekniği vardır. Düşmanınızın her hareketine göz kulak olun. Zamanında kararlar alın, düşmana doğru zamanda yumruk ve tekmelerle saldırın ve hareketlerinizde doğruluk ve hızı kullanarak düşmanı engelleyin. Spor salonu karate dövüşü ve Kung Fu kaplanı boks oyunu 3d, sokak karate profesyonelleri içindir. Rakipler sert bir yumruk ve tekme gösterisi için hazır. Boks dövüş oyununda gücünüzü onlara karşı kullanın.

Vücut Geliştirmeci Spor Salonu Dövüş Oyunu Özellikleri:

• Gym Karate maçlarını kazanın ve bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için ödül puanları alın.
• En zorlu GYM savaşçılarına karşı savaşın ve dünya Sokak Karate şampiyonu olun.
• GYM Karate ninjanızı Kung fu Tiger stillerinde seçin ve değiştirin.
• Büyük ödüllü Kung Fu kral Sokak Karate turnuvaları.
• King fighter turnuva efsanelerini yenerek terfi edin.
• Sınırsız Seviye ve Kariyer Modu Mücadeleleri.
• Arka plan müziği ve ses efektleri GYM sokak dövüşlerinde enerjinizi artıracak.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.15.3
Boy:
149.92 MB
Tür:
Action
Güncelleme Tarihi:
2024-02-23
Geliştirici:
Fighting Arena
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.5
992 total
5 701
4 120
3 84
2 30
1 57

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe