Ana sayfa > Racing > Hot Wheels Unlimited Mod APK

Hot Wheels Unlimited Hileli Mod APK 2024.1.0

Boy:690.95 MB

Mod bilgisi
Mod bilgisi:
- oyundaki OBB önbelleği kurulum paketine dikilmiştir
- tüm arabaların kilidi açıldı
- kilidi açıldı
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Hot Wheels Unlimited Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Hot Wheels Unlimited Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Hot Wheels Unlimited Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Hot Wheels Unlimited Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Kemer bağlamak! Hot Wheels™ Adaları çevresinde tam gaz gitmeye hazır olun! Hepimiz harika arabalar, eğlenceli yarış oyunları, çılgın zorluklar ve etraftaki en havalı yarış pistlerini inşa etmekle ilgiliyiz. Eğlenceli bulmaca veya araba yarışı mücadeleleriyle becerilerinizi test etmek için Hot Wheels™ City'ye gidin. Tek başınıza yarışın veya arkadaşlarınıza karşı yarışın! Motorlarınızı çalıştırın, bu harika bir yolculuk olacak!

İNŞA – Mobil cihazlarda en iyi Hot Wheels™ Track Builder ile hayal gücünüzü geliştirin! Döngüler, atlamalar, güçlendiriciler ve epik rampalarla dolu en çılgın akrobasi parkurlarını hayata geçirin. Yarış pistlerinizi canavarca Nemeslerle doldurmaya cesaretin var mı? Goril'in ayağıyla veya Shark'ın lokmasıyla çarpış! Bu yaratıkların izlerinize bir dokunuş katacağından emin olabilirsiniz! Hazır olun, kurun, inşa edin!

YARIŞ – Kendi mega parkurlarında yarış! Yarış süper eğlenceli ve kolaydır: direksiyonu yönlendirmek ve yarış pistinde sürüklenmek için parmağınızı kullanın! Destansı gösteriler, cüretkar atlamalar ve çarpık döngüler yapın. Daha fazla hız mı istiyorsunuz? Yarış oyunlarının en destansı oyununda tam gaz gitmek için Hızlandırma düğmesini kırın.

MEYDAN OKUMA - Bir bagaj dolusu harika zorlukla yeteneklerinizi test edin! Bir bulmaca hayranıysanız, parça oluşturma bulmacalarımızla bir ziyafet içindesiniz. Hızlı sürmeyi ve drift yapmayı tercih ediyorsanız, sizin için yarış meydan okumaları yapılır. O zaman çok basit: Red Wheel almak için bir meydan okuma kazanın! Yeni bir arabanın veya Canavar Kamyon'un ve harika pist parçalarının kilidini açmak için bunlardan yeterince toplayın. Meydan Okuma Kabul Edildi™!

TOPLA – Rodger Dodger™, Bone Shaker™, Night Shifter™ veya muhteşem Monster Trucks gibi efsanevi Hot Wheels™ koleksiyonunuzu oluşturun. Hepsini nihai garajda toplayabilirsiniz!

YARIŞMA – Cesur yeni parçanızı sergileme ihtiyacı hissediyor musunuz? 2 oyuncu modunda arkadaşlarınıza karşı drift yapmak ve yarışmak için motorlarınızı çalıştırın. Bu, en iyi ihtimalle yüksek hızlı eğlencedir!

POWER UPS – 5 rakiple karşı karşıya gelirken yarış pistlerinde rekabet şiddetli! Kazanmanıza yardımcı olmak için harika güçlendirmeler var: rakipleriniz için pistte yapışkan yağ bırakın, saldırılara karşı kendinizi koruyun veya bir roket veya nitro ile destek alın!

Hot Wheels Unlimited™ ile daha büyük, daha iyi ve daha hızlı olun! Kız ve erkek çocuklar ve her yaştan çocuklar için eğlenceli ve ücretsiz atari tarzı araba yarışı oyunları. Canavar kamyonlar, kartlar, drag yarışçıları, kas arabaları ve daha fazlasıyla oynayın!

ABONELİK DETAYLARI
- Bu uygulama aylık ve yıllık abonelikler sunabilir
- Ödeme, satın alma onayı ile Apple Kimliği Hesabınızdan tahsil edilecektir.
- Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
- Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir.
- Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme ücreti alınacaktır.
- Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak aboneliğinizin kalan süresi için geri ödeme almayacağınızı lütfen unutmayın.
- Kullanıcılara ücretsiz abonelik denemesi sunulabilir
- Yalnızca yeni aboneliklerde hesap başına bir ücretsiz deneme
- Eğer teklif edilirse, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, kullanıcı bir abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

GİZLİLİK & REKLAM
Budge Studios, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının çocuk gizliliği yasalarıyla uyumlu olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB Privacy Certified Kids' Privacy Seal” almıştır. Gizlilik politikamızı şu adresten okuyun: https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ veya Veri Koruma Görevlimize şu adresten e-posta gönderin: [email protected]

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Soru, öneri ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz. [email protected] adresinden bize 7/24 ulaşın

HOT WHEELS ve ilgili ticari markalar ve ticari takdim şekli Mattel'e aittir ve Mattel'in lisansı altında kullanılmaktadır. ©2020 Mattel.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.'in ticari markalarıdır.

Hot Wheels Unlimited™ ©2020 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2024.1.0
Boy:
629.6 MB
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2024-02-15
Geliştirici:
Budge Studios
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.9
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe