Ana sayfa > Racing > Mad Skills Motocross 3 Mod APK

Mad Skills Motocross 3 Hileli Mod APK 2.5.0

Boy:140.68 MB

Mod bilgisi
Mod, sınırsız para
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Mad Skills Motocross 3 Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Mad Skills Motocross 3 Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Mad Skills Motocross 3 Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Mad Skills Motocross 3 Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
"Var olan en iyi mobil motokros oyununu arıyorsanız, Mad Skills Motocross 3'ü edinin." - Justin Cooper, 2021 Batı Supercross Şampiyonu

“Mad Skills Motocross oynamamış bir motokros yarışçısıyla hiç tanışmadım. Sporda efsanedir." - David Pingree, eski profesyonel yarışçı ve Whiskey Throttle Show'un şu anki sunucusu

"Mad Skills Motocross 3'te David Pingree'yi yok edeceğim." -- Grant Langston, eski dünya şampiyonu ve AMA motokros şampiyonu

Bekleyiş sona erdi. Mad Skills Motocross 3 sonunda geldi.

Akıllara durgunluk veren fizik, sonsuz kişiselleştirme, yüzlerce parkur ve heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinliklerle Mad Skills Motocross 3, yandan kaydırmalı yarış oyunları için standardı belirliyor. Muhteşem 3D sanatı, gerçekçi bisiklet sesleri ve enerjik orijinal müziği, gerçek motokros yarışlarının ruhunu ve saldırganlığını yakalamaya yardımcı olur, ancak basit kontrolleri en sıradan oyuncular için bile öğrenmeyi kolaylaştırır. Ama anlayın: Bir sebepten dolayı buna Mad Skills deniyor. Bu oyun, başka hiçbir yarış oyununun yapamayacağı şekilde size meydan okuyacak. Sonuçta, motokrosun kolay olması gerekmiyor.

Mad Skills Motocross 3 şunları içerir:

HERHANGİ BİR MOBİL OYUN İÇİN EN İYİ MOTOSİKLET FİZİKLERİ
Mad Skills Motocross 3'teki bisikletler yarışmak için bir rüyadır. Bu nedenle, dünya çapındaki gerçek motokros yarışçıları, diğerlerinin üzerinde bu oyuna yöneliyor. Hızlanmayı, motosikletin ağırlığını, torku ve süspansiyonu hissedeceksiniz. Ve Mad Skills Motocross'ta ilk kez bisikletinizi kırabilirsiniz.

SONSUZ ÖZELLEŞTİRME
Milyonlarca olası kombinasyon yaratarak sürücünüzü gerçek hayattan ve fantezi dişli markalarından oluşan inanılmaz bir seçimle donatın. Yeni bisikletler toplayın ve parçalarını sürüş tarzınıza uyacak şekilde yükseltin. Çevrimiçi yarışmalarda ve arkadaşlarınıza karşı kendi kişisel görünümünüzü gösterin.

SON DERECE DERİN OYUN
Mad Skills Motocross 3, ustalıkla tasarlanmış yüzlerce parkur içerir ve oyuna her hafta süresiz olarak yeni parkurlar eklenecektir. Heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinlikler de dahil olmak üzere her zaman yeni ve üstesinden gelinmesi zor bir şey vardır.

Evrensel uygulama. Facebook'a bağlanın veya Google Play Oyunlar ile oturum açın; oyun ilerlemeniz ve satın almalarınız cihazlar arasında senkronize edilir.

EK AÇIKLAMALAR

Bu oyun, bir kullanıcının Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir, bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla iletişim kurabilir. Sosyal Ağ Hizmeti şartları da geçerli olabilir.

Bu uygulamayı indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, oyunda gerçek paraya mal olan bazı öğeler var. Ayda 11,99 ABD doları (veya yerel eşdeğer fiyat) karşılığında Mad Skills Pro Pass'a abone olma seçeneğiniz vardır. Ödeme, satın alma onayı ile iTunes Hesabınızdan tahsil edilecektir. Süre sona ermeden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir. Mevcut dönemin bitiminden 24 saat önce iTunes Hesabınızdan 11,99$ tutarında yenileme ücreti alınacaktır. Otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra cihazınızın ayarlarından kapatılabilir. Abone olduğunuz anda tüm Mad Skills Pro Pass avantajlarından yararlanırsınız.

Abonelik süreleri takvim haftalarına bağlı değildir. Satın alma günlerinden tam olarak 1 hafta sonra sona erer. Aboneliğinizi 3 günlük ücretsiz deneme süreniz boyunca iptal ederseniz, sizden herhangi bir ücret alınmaz. Bir abonelik satın aldığınızda, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir.

Kullanım şartları www.turborilla.com/termsofuse adresinde bulunabilir. Bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen oyunlarımıza erişmeyin ve/veya oyunlarımızı oynamayın veya hizmetlerimizi kullanmayın.

Turborilla AB ve ortaklarından özel tekliflere, etkinliklere ve programlara katılma fırsatı verilecektir.

Bu uygulamanın kullanımı, şu adresten okunabilen Turborilla'nın Kullanım Koşullarına tabidir: http://www.turborilla.com/termsofuse

Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Turborilla'nın Gizlilik Politikasına tabidir ve buradan okunabilir: http://www.turborilla.com/privacy
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2.5.0
Boy:
172.78 MB
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2023-09-28
Geliştirici:
Turborilla
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.3
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe