Ana sayfa > Arcade > Minecraft Mod APK

Minecraft Hileli Mod APK 1.18.10.20

Boy:183.57 MB

Mod bilgisi
[Note] This version is suitable for version 2.3 and above! Unlock all skin, if you open a flashback, delete the memory card directory Games / com.mojang, remove the com.mojang this folder is re-opened! If you create a game interface to use the resource package to flash back, it is recommended to download from the store, then create a game, which will not flash!
Uygulama Ayrıntıları
Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market - Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları - Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler - Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms - Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu - Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular - Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

DESTEK: https:///www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.minecraft.net/
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.18.10.20
Boy:
88 MB
Tür:
Arcade
Güncelleme Tarihi:
2021-11-24
Geliştirici:
Mojang
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.6
2386992 total
5 1849580
4 224164
3 110392
2 54433
1 148423

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe