Ana sayfa > Arcade > Minecraft Mod APK

Minecraft Hileli Mod APK 1.20.10.21

Boy:711.02 MB

Mod bilgisi
Minecraft, dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif aldığı popüler bir sanal alan video oyunudur.
Mevcut olan en son sürüm olan Minecraft v1.20.10.21 modu, 2.3 ve üzeri sistem sürümlerine sahip Android cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Mod, oyunculara oyunun tüm dış görünümlerini açma fırsatı sunar.
Ayrıca, flashback seçeneği açıksa, oyuncular Game/com.mojang hafıza kartı dizinini ve ardından Com.mojang klasörünü silebilir. oyunu yeniden başlatmak için.
Yanıp sönmeyle ilgili sorunları önlemek için oyuncuların bir oyun arayüzü oluşturmadan önce mağazadan kaynak paketleri indirmeleri önerilir.
Minecraft, kapsamlı özelleştirme seçenekleri ve çeşitli dünya inşa etme öğeleriyle her yaştan oyuncunun favorisi olmaya devam ediyor.
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Minecraft Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Minecraft Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Minecraft Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Minecraft Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market - Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları - Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler - Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU
Realms - Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu - Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular - Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

DESTEK: https:///www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.minecraft.net/
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.20.10.21
Boy:
88 MB
Tür:
Arcade
Güncelleme Tarihi:
2023-06-04
Geliştirici:
Mojang
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.4
2386992 total
5 1849580
4 224164
3 110392
2 54433
1 148423

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe