Ana sayfa > Racing > Motorcycle Real Simulator Mod APK

Motorcycle Real Simulator Hileli Mod APK 4.0.5

Boy:154.27 MB

Mod bilgisi
Büyük miktarda para kazanmak için oyuna ikinci kez girin
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Motorcycle Real Simulator Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Motorcycle Real Simulator Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Motorcycle Real Simulator Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Motorcycle Real Simulator Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Motosiklet simülatör oyunumuzun son güncellemesi burada! Gerçekçi motosiklet fiziği ile inanılmaz bir deneyim yaşamaya, zorluklarımızda sürüş becerilerinizi test etmeye ve açık bir dünyada binlerce kilometre seyahat etmeye hazır olun.

Motosiklet oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre!

✪ MOTOSİKLET GERÇEK SİMÜLATÖRÜ

Motosiklet Gerçek Yarışında motosikletlerle becerilerinizi gösterin. Tüm haritayı yüksek hızda gözden geçirin ve adrenalin patlamasını hissedin. Tüm gerçek yarış bisikletlerini alın, favori karakterinizi seçin ve bir sürücü gibi hissedin. Gerçekçi simülatör motosiklet oyunumuzun güncellemesini oynamaya hazır mısınız?

✪ AŞIRI MOTOSİKLETLERLE ZAMAN DENEMELERİ!

İyi bir motosiklet yarışçısı olduğunuzu düşünüyor musunuz? En sevdiğiniz bisikleti seçin ve eğlenceli zaman denemelerinde kendinizi test edin. Motosikletlerin gerçekçi fiziği ile motosiklete biniyormuş gibi hissedeceksiniz.

✪ RADAR TESTLERİNDE ORTALAMA HEDEF HIZINI GEÇİN

Radar testlerinde kaybolmayın ve hedef hızı geçmek için hızlanmayın. Bisikletinizi en uç noktalara götürerek radarları zıplatın ve testleri geçtiğiniz için ödüller kazanın.

✪ AŞIRI EĞLENCE

Yüksek hızda tekerleme yapmayı seviyorsanız, bu sizin motosiklet oyununuz! Motosikletle akrobasi hareketleri yaparak, harita üzerinde zıplayarak veya uzun mesafe tekerlekli bisiklet yaparak eğlenin. Ama dikkatli ol, düşme!

✪ TÜM BİSİKLETLERİ SÜRÜN

Motosiklet Gerçek Yarışında bulunan tüm motosiklet yelpazesini sürün. Bir motogp sürücüsü gibi hızı hissetmek ister misiniz? Yoksa kırsalda bir motokros ile yoldan çıkmayı mı tercih edersiniz? En sevdiğiniz motosiklet hangisiyse, bu motosiklet oyunlarında hepsine sahibiz!

✪ FAVORİ KARAKTERİNİZİ SEÇİN

En sevdiğiniz motosikleti sürmek için en sevdiğiniz karakteri seçin. Gerçek Motosiklet Yarışı'nda en sadık kullanıcılarımızı ödüllendiriyoruz, birkaç gün boyunca oyunumuzun keyfini çıkarın ve mevcut tüm karakterlerin kilidini açabileceksiniz.

✪ EN EKSİKSİZ HARİTADA GEÇİN

Piyasadaki en büyük ve en eksiksiz açık dünya haritasını oynarken sıkılmayacağınızdan eminiz. Çok çeşitli alanların keyfini çıkarabileceksiniz:

- Şehir: Her türlü park, bina, trafik levhası, ağaç, park yeri, otoyol bulabileceğiniz güzel ve renkli bir şehirde kesinlikle trafiğin içinden geçmek gibi hissedeceksiniz ... Bisikletinizle zıplayın, radarlardan atlayın veya şehrin bir ucundan diğer ucuna uçun.
- Liman: Adrenalini hissetmek istiyorsanız, limana gidin ve orada bulacağınız konteynerler, hangarlar, vinçler ve gemiler arasında inanılmaz atlamalar yapın. Sınırsız bir şekilde eğlenebileceğiniz, hayal gücünüzün uçmasına izin verecek mükemmel bir alan.
- Off Road: Karada ya da kumda sürmeyi seviyorsanız, off-road alanına gidebilir ve bu alanda bulacağınız plaj, göl, dağlar veya köprülerin tadını çıkarabilirsiniz. Kumda iz bırakmak için bir motokros öneriyoruz.
- Endüstri: Driftleriniz ve akrobasilerinizle kaos ekmekte özgür olacağınız terk edilmiş sanayi bölgesini ziyaret edin. Bu alanda bir fabrika ve terk edilmiş bir köy, bir tren yolu veya her türlü gösteriyi yapmak için birden fazla cazibe merkezi bulacaksınız: döngüler, rampalar, mekikler, dönüşler...

✪ PİYASADAKİ EN İYİ FİZİK VE GRAFİKLER

Bu simülatörde piyasadaki en gerçekçi sürüşün keyfine varacaksınız. Her motosikletin, seçtiğiniz motosiklete bağlı olarak size çeşitli ve gerçekçi bir sürüş sağlayacak kendi fiziği vardır.

Motosiklet Gerçek Simülatörü, nihai motosiklet oyunudur. yolda görüşürüz!

Oyun hakkında yorumunuzu bırakın, önerilerinizi okumaktan ve oyun hakkındaki görüşlerinizi güncellemekten memnuniyet duyarız.

Ücretsiz Motosiklet Gerçek Simülatörü için şimdi indirin!
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
4.0.5
Boy:
181.52 MB
Tür:
Racing
Güncelleme Tarihi:
2023-11-14
Geliştirici:
Cerebellium Apps
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.5
50 total
5 41
4 3
3 2
2 0
1 4

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe