Ana sayfa > Casual > Benim Konuşan Angela'm 2 Mod APK

Benim Konuşan Angela'm 2 Hileli Mod APK 1.2.0.4033

Boy:152.96 MB

Mod bilgisi
Mod, sınırsız para
Uygulama Ayrıntıları
Benim Konuşan Tom'um 2 ve Konuşan Tom Arkadaşlarım gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcısı Outfit7'dan Benim Konuşan Angela'm oyununun devamı geliyor!

Benim Konuşan Angela'm 2, Angela'nın oyununu bir üst düzeye taşıyor! Oyunda yenilenmiş şarkı söyleme ve dans etme deneyimlerini, sonsuz makyaj olasılığını ve keşfedilmeyi bekleyen heyecan verici yerleri bulabilirsin. Angela şimdi yepyeni dairesinde eğlencenin başlamasını bekliyor.

ANGELA GERİ DÖNDÜ!
Angela'nın yepyeni bir oyunu var, ama hâlâ şarkı söylemeye, dans etmeye ve eğlenmeye bayılıyor! Şehirde yeni bir evi var ve arkadaşlarının onu ziyaret etmesini sabırsızlıkla bekliyor. Atıştırmalıklarla dolu bir mutfağı, oyunlarla dolu bir konsolu var. Üstelik modaya uygun görünümler oluşturup saç stilleriyle eğlenceli vakit geçirebileceğin, kıyafeler ve makyaj malzemeleriyle dolu bir giyinme odası da var.

ANGELA ŞEHİRDE ☀️
Angela şehirde ve yapabileceğin bir sürü şey var. Dans Stüdyosu'nda figürlerine çalış veya kendini müziğin ritmine kaptır. Arkadaşın tatlıya hâlâ düşkün, bu yüzden şeker ve pastalar için Şeker Dükkânı'na uğramayı unutma! Orada pasta yapmayı bile deneyebilir ve kendi pastanı veya tatlını yapmayı öğrenebilirsin. Nereye gitmek istediğini sen seç.

ANGELA'NIN OYUNLARI VAR ️
Angela özel oyunlarla kendine meydan okumayı seviyor! Evdeki yeni mini oyunlarda çılgın bulmacaları ve tuhaf böcekleri bul. Bulmacalar ve evcil hayvanlar içeren yapışkan bir pasta oyunu olan Donut Çevirme'yi dene! Oynadıkça becerilerini, reflekslerini ve problem çözme yeteneklerini geliştirebileceğin daha fazla evcil oyunu ve tuhaf kedi oyunu da gelecek.

ANGELA'NIN BİR TARZI VAR ️
Moda severler için: Angela'nın tamamıyla stile adanmış büyüleyici bir giyinme odası var! Burada kıyafetler ve aksesuarlarla dolu müthiş bir gardırop, makyaj oyunları yaratabileceğin dev bir makjay merkezi ve yeni saç kesimleri deneyebileceğin mini bir kuaför salonu var. Angela'nın saçını yaptırmasına, moda ve makyajla kendini ifade etmesine yardımcı ol.

ANGELA'NIN GERÇEK ARKADAŞLARA İHTİYACI VAR
Angela'nın bunca eğlencenin ardından biraz arkaya yaslanıp dinlenmesi de gerekiyor! Acıktığında, kestirmeye veya köpük banyosuna ihtiyacı olduğunda gözün üstünde olsun. Eve getirecek yeni eşyalar bulmak üzere uçak seyahatleri yap ve en önemlisi arkadaşına iyi bak!

Moda oyunlarının, pasta oyunlarının ve makyaj oyunlarının tutkunuysan ve Konuşan Angela'yla çok daha fazla eğlenmek istiyorsan bu, senin için mükemmel bir sanal evcil hayvan oyunu! Pasta yapmaktan ve süslemekten, moda ve makyaj oyunlarında kıyafetlerle, değişik saç kesimleriyle ve makyaj malzemeleriyle denemeler yapmaktan hoşlananlar da bu oyuna bayılacaklar. Benim Konuşan Angela'm 2'yi ücretsiz indir!

Bu uygulama şunları içerir:
- Outfit7'nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar;
- Müşterileri Outfit7'ın web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
- Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmeyi amaçlayan içerik kişiselleştirmesi;
- Kullanıcıların Outfit7'ın animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanımak için YouTube entegrasyonu;
- Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
- Oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak ögeler (farklı fiyatlarla erişilebilir) ve
- Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı için gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri Desteği: [email protected]
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.2.0.4033
Boy:
149.74 MB
Tür:
Casual
Güncelleme Tarihi:
2021-09-30
Geliştirici:
Outfit7 Limited
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.4
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe