Ana sayfa > Strategy > Papa's Freezeria To Go! Mod APK

Papa's Freezeria To Go! Hileli Mod APK 1.2.4

Boy:40.92 MB

Mod bilgisi
Büyük miktarda para birimi elde etmek için oyuna girin
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Papa's Freezeria To Go! Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Papa's Freezeria To Go! Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Papa's Freezeria To Go! Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Papa's Freezeria To Go! Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Yapı ve oyun ve Android telefonlar için reimagined kontrolleri ile Papa'nın Freezeria bu yepyeni sürümü ile halindeyken Dondurmaları hizmet!

Sen sadece bir okyanus dondurma dükkanında rahatlatıcı bir yaz iş başladım, ama papa louie müşterilerinin tüm adada geldiğinde heyecanlı olsun! Sen, dondurma dökme mixables ve şuruplar ekleyerek, Dondurmaları karıştırma, krem ​​şanti ve Topingler ekleyerek, ve mükemmel bir yaz tedavi için üstüne kiraz unutma tarafından lezzetli Dondurucu Dondurmaları kamçılamak gerekir!

Sen sadece sağ elinizin avuç çalışmak üzere tasarlanmış yeni kontroller, restoranın her alanı arasında çok sayı gerekir. Lobide bekleyen müşterilerine izlemek için Sipariş İstasyonu baş. Her sundae için dondurma ve mixables birleştirmek Oluştur İstasyonu'na geçin. Onlar sadece doğru harmanlanmış oluncaya kadar Dondurmaları karıştırmak Mix İstasyonu'na atlamak. Lütfen seçici müşteriler için sundae hizmet öncesi krem ​​şanti ve Topingler dökmek Top İstasyonu'na hop. Her Station sundae kurma sürecinde yol, sürükleyin tokatlamak, ve dokunun gerekir bir hands-on deneyimi.

Puan kazanmak ve seviye yukarı mutlu müşterilerinizi tutmak. Seviyeniz yükseldikçe, sen dükkan için yeni Topingler kilidini olacak ve yeni müşteriler freezeria ziyaret başlayacak! İyi hazırlanmış bir sundae ayrıca lobi için yükseltmeleri ve süslemeler hangi geçirebilirsiniz, size ipuçları kazanır!

** YENİ İÇİN PAPA'S Freezeria ** GO

To Go Babamın Freezeria yeniden tasarlanmış ve daha küçük ekranlar için reimagined, yani parmaklarınızı eylem şekilde almazsınız olduğunu!

Parmaklarınla ​​KONTROL - Sen başparmak için mükemmel ekranın köşelerinde düğmelerini kullanarak istasyonları geçiş olacak. Ayrıca hızlı Sipariş Biletleri geçmek için üst köşelerde düğmelerini kullanabilirsiniz ve kolay okuma için yakınlaştırılmış modunda Sipariş biletleri görüntüleyebilirsiniz.

İSTASYONU YAPI - Tamamen küçük ekranlar için Oluştur İstasyonu yeniden tasarladık, hızlı ve kolay bir dondurma ve bir usta gibi mixables dökmek böylece! Dökün Düğme ve Bonus Metre tarafına taşınmış ve başparmak için sadece doğru büyüklükte, böylece metre izlemek ve herhangi bir parmak görünümünü engelleme olmadan doğru zamanda dokunabilirsiniz vardır. Bir karıştırılabilir veya şurup seçim zamanı geldiğinde kolayca doğru öğeye dokunun, böylece tüm ekran büyük düğmeler ile doludur.

MIX İSTASYONU - Biz küçük dokunmatik ekranlarda daha iyi çalışmak için Mix Station yükseltmeleri ince ayar var. Eğer Blend Alarm yükseltmeleri satın sonra, bu büyük alarmları sürükleyin ve herhangi bir blender üzerine onları çekebilirsiniz. Booster Düğmeler da büyük ve basın kolay, ve hatta bir kerede birden fazla karıştırıcılar artırmak için multi-touch kullanabilirsiniz!

TOP İSTASYONU - Biz "Git Papa'nın Burgeria!" Dan Sos Bin atlıkarınca geri getirdik, size yepyeni bir şekilde top Dondurmaları olanak sağlayan! Kullanmak istediğiniz öğeyi seçmek için Topping Kovalarının atlıkarınca kaydırın, sonra sundae eşit olarak garnitürler dökme başlatmak için sundae fincan yakala. Ayrıca kiraz ve kurabiye gibi yerleştirilebilir öğeleri geçmek için bir düğmeye dokunabilirsiniz. Ve tam multi-touch desteği ile, depo sürgülü ve başka aşağıda fincan dokunarak bir parmağını tutabilir, bu yüzden bu vanilyalı dondurmaya hiçbir zaman bitmiş olacak!

YENİ MADDELER - Biz oyun oynamak gibi kilidini edeceğiz mixables, şuruplar, krem ​​şanti tatlar ve diğer Topingler dahil oyunun klasik veya HD versiyonları içinde bulunamaz yeni maddeler bir ton ekledim . Keşfetmek için 70 benzersiz maddeler var!


** OYUN ** ÖZELLİKLERİ

- Papa Louie evrende dondurma dükkanı Hands-on
- Küçük ekranlar için tasarlanmış Tüm yeni kontroller ve oynanış
- Bina arasındaki Çoklu görev, karıştırma, ve tepesi
- Shop sizin oyun-ipuçlarını kullanarak yükseltmeleri satın almak için
- 85 müşteriler eşsiz emir ile kilidini
- Hidrolikleri ve Gıda Eleştirmeni Zorlu
- Kazanmak için 120 oyun başarılar

** TABLET KULLANICILARI İÇİN NOT **

To Go Babamın Freezeria özellikle küçük ekranlar için tasarlanmıştır. Eğer büyük ekranda oyun arıyorsanız, tabletler için "Babamın Freezeria HD" check out!
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.2.4
Boy:
39.57 MB
Tür:
Strategy
Güncelleme Tarihi:
2023-11-20
Geliştirici:
Flipline Studios
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.5
16951 total
5 11916
4 2433
3 1071
2 525
1 1006

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe