Ana sayfa > Educational > Pet Halloween Night Mod APK

Pet Halloween Night Hileli Mod APK 1.0

Boy:49.34 MB

Mod bilgisi
Unlocked eşya
Tüm oyun içi satın alımların kilidi açıldı
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Pet Halloween Night Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Pet Halloween Night Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Pet Halloween Night Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Yaşasın! Yaşasın! Libii yönettiği "Pet Halloween Night" içine hoş geldiniz!

Bu oyunda altı süper sevimli hayvanlar sizinle heyecan verici festivali geçireceksiniz! Wow ~ seni seviyorum bir ve muhteşem Halloween gezisinde yola almak için acele edin.

Fantastik kostümleri burada çok beklenen yıldızı içine pet dönecek, bize güvenin. Ve çeşitli mini oyunlar böyle devam, jack-o-fener yapma korkutucu balonlar üfleme, ürkütücü kek keyfini, fotoğraf çıkartmalar alarak, karalamalar ve gibi, onların eğlenceli ve özgünlüğü ile sizi etkileyecek. Eğer maceraya meraklı iseniz, o zaman Haunted House sizin için oluşturulur!

Hey, hayat iyi bir korkutmak olmadan eğlenceli, en "Pet Halloween Night" bağımlısı geçelim!

Nasil
Oyunu açmak ve başlatmak için en sevdiğiniz hayvan seçin. Ilk görüşte kolayca kapı çalıyor girebileceğiniz bir cadde üzerinde bazı evlerin tarafından yakalanmış olacaktır. Öncelikle sizin sevimli şeyin evini tıklayın ve orada giyinmiş olsun. Bundan sonra, geri ok ile sokakta dönebilirsiniz. Sonraki tedavi-or-trick zaman sonra serbest mini oyunlar oynamak için bir ev seçin ekranı kaydırın, olduğunu. Bir çırpıda almak istediğinizde ve Photo Booth gitmek için kaçırılmayacak bir yer olacak. Eğer açıklayacak için yanında, Perili Ev tüm gizemli şeyler bekliyor. Kapılar ardında sürprizler kontrol için sabırsızlanıyorum? Hadi ~ O olağanüstü bir gece yaşatacak bir geç-ya-hiç şans.

Özellikler:
- 6 süper sevimli hayvanlar
- Bol hassas kostümleri
- 7 ilginç mini oyunlar
- Gizemli perili ev ve eğlence dolu fotoğraf standında
- Senin için unutulmaz bir Cadılar Bayramı bayram

Libii Oyun Hakkında:
200 milyondan fazla indirme ve büyüyen, Libii çocuklar için yenilikçi oyunlar oluşturmaya kararlıdır. Biz anne ve babalar hem de çocuklar ile iyi bir ilişki kurulması ve onlar için sağlıklı, mutlu bir atmosfer getirerek üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.
Bizi ziyaret edin: http://www.libii.com/
Bizim gibi: http://www.facebook.com/LibiiGame
Bize Ulaşın:
Herhangi bir fikir var mı? Öneriler? Teknik destek ihtiyacınız var? [email protected] bize 24/7 temas kurmaktan çekinmeyin

Bilmeniz Gerekenler:
Bu uygulama indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir, bazı temel öğeler de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak bazı ek öğeler satın almak ve kilidini açmak için ödemeniz gerekiyor. Bu öğeleri kullanmak istemiyorsanız nedenle, senin ayarlarında in-app satın alma lütfen kapatın. Teşekkürler.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.0
Boy:
25 MB
Tür:
Educational
Güncelleme Tarihi:
2019-04-03
Geliştirici:
Libii
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.7
8159 total
5 4206
4 853
3 829
2 743
1 1528

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe