Ana sayfa > Simulation > Petrol Kralı: Yakıt Fabrikası Mod APK

Petrol Kralı: Yakıt Fabrikası Hileli Mod APK 4.4.1

Boy:92.18 MB

Mod bilgisi
Plenty of currency
Uygulama Ayrıntıları
Hiç petrol çıkarıp, kendi petrol krallığını kurarak milyarlarca dolar kazanmayı hayal ettin mi? Bunu artık yapabilirsin. Tüm dünyada petrol çıkardığın, sattığın, gaz fabrikası inşa ettiğin ve servet edindiğin maden simülasyonu oyunu Oil Tycoon'a hoşgeldin!

Zenginliğe giden yolun, petrolü ilk fışkırttığın arka bahçenden başlıyor! Burada, ilk tulumban ile, petrol çıkarıma görevine başlıyorsun. Oil Tycoon, önceden hiç görülmemiş bir petrol krallığını dokunarak yavaş yavaş oluşturan, harika bir boş zaman oyunu olmakla iftihar ediyor. İlk petrolünü başarıyla çıkardıktan sonra, sıra petrolü satıp yükselmeye geliyor, bu da borsaya gireceğin anlamına geliyor. Burada, parayı götürmek için, fiyatları takip edip tam da uygun anda satış yapman gerekiyor! Altın madeninden daha zengin olduğun an, yükselme zamanıdır!

Artık yeni variller kurabilir, benzin üretimine geçebilir veya yeni yerler keşfederek madenciliğe devam edebilirsin! Kendini kaptıracağın, madenciliğe biraz ara verip dinlenebileceğin, binlerce yükselme paketi ve yeni girişim mevcut.

İlerledikçe ve dünya çapında maden çıkardıkça yeni konumlar açacaksın. Sibirya'nın ücra köşelerinde bir fabrika kurup, suyun altında benzin işlerini yürütttüğünü ve bir ay madencisini işe aldığını hayal et! Zengin iş adamlığındaki ihtimallerin sonu yok ve tek sınır girişimindeki yeteneklerin.

Artık bir petrol madencisinin yapması gerektiği her şeye sahip olduğun için, milyarlar kazanacaksın. Şimdi işe koyul, satmaya başla ve gerçek bir Petrol Kralı ol.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
4.4.1
Boy:
103.81 MB
Tür:
Simulation
Güncelleme Tarihi:
2021-11-29
Geliştirici:
Alexplay World
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.4
32257 total
5 20504
4 4375
3 2408
2 1170
1 3800

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe