Ana sayfa > Adventure > Great Arcade Games Mod APK

Great Arcade Games Hileli Mod APK 2.1.5

Boy:112.25 MB

Mod bilgisi
1. SINIRSIZ ALTIN
2. SINIRSIZ CİLT
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Great Arcade Games Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Great Arcade Games Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Great Arcade Games Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Great Arcade Games Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Kırmızı ve Mavi Çöp Adam oyunu hayranlarına müjde. Oyunun bir sonraki sürümü resmi olarak piyasaya sürüldü. Sizi bağımlı yapacak ve gözlerinizi alamayacak hale getirecek birçok heyecan verici yeni iyileştirme ve zorlukla birlikte.

The Forest Temple, iki karakteri eşzamanlı olarak kontrol etmeniz gereken, bağımlılık yaratan bir platform bulmaca oyunudur. Her iki yaratığı aynı anda kontrol edin ve platformları hareket ettirmek, kutuları itmek ve orman tapınağının çıkış kapısına ulaşmak için elmasları toplamak için düğmeleri etkinleştirin.

Red and Blue Stick'teki en iyi labirent oyunu, takım çalışması oyunu ve macera oyunu: Forest Temple Maze! Çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla oynamak bağımlılık yapıcı ve çok eğlenceli. Lav çocuğu ve Buz kızıyla iyi eğlenceler.

Bu harika takım çalışması oyununda Red Stickman güçlü alevleri kontrol edebilirken arkadaşı Water Blue Stickman, muhteşem su yetenekleriyle ortalığı serin tutuyor. Redboy buzlu yüzeylerde kayabilir ancak bu ateşli çocuk, üzerinde kar bulunan yokuşlara tırmanmakta zorlanacak. Hemen kayacak. Bu sırada Bluegirl'in ayakları kar ve buzla kaplı düz alanlara değdiğinde yavaşlıyor. Ancak karlı yamaçlar bu havalı kız için sorun değil.
Onları doğrudan patlatabilir! Dolayısıyla bu dinamik ikilinin, tapınağın tüm platformlarından atlayıp her çıkış kapısına doğru yarışırken bir kez daha takım oluşturması gerekecek. Lav Kırmızısı Çocuk ve Mavi Buz Kızının tüm seviyeleri geçmesinin ve yol boyunca tonlarca değerli, renk kodlu mücevheri toplamasının tek yolu budur. Onların da pek çok tuzak ve bulmacayla karşılaşmaları kaçınılmazdır ve siz de bu noktada devreye giriyorsunuz.

Kırmızı ve Mavi Çöp Adam 2 Animasyonunun Özellikleri
- Çeşitli haritalar ve seviyeler sıklıkla güncellenmektedir
- Kolay ama bağımlılık yaratan takım çalışması oyunu
- Güzel karakterler ve tasarım
- Sorunsuz kontrol

Kırmızı ve Mavi Çöp Adam 2 nasıl oynanır: Orman Tapınağı Labirenti
- Lavaboy ve Buzlu Su kızını oklarla hareket ettirin ve engellerden kaçının. Kırmızı oğlan sudan, Mavi kız ise ateşten kaçınmalıdır.
- Su mavisi kız çubuğundan Ateş kırmızısı çocuğa geçmek için "Değiştir" düğmesine dokunmanız yeterli
- Mümkün olduğunca çok sayıda mücevher toplayın

Kırmızı Ve Mavi Çöp Adam: Orman Tapınağı Labirentini şimdi indirin! Bu zorlu oyunda Hotboy ve Coolgirl'in her seviyeyi hızla geçmesine yardımcı olun. Zamanınızı boşa harcamayın ve yolculuğunuza hemen başlayın!
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
2.1.5
Boy:
61M
Tür:
Adventure
Güncelleme Tarihi:
2024-02-01
Geliştirici:
Great Arcade Games
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.2
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe