Ana sayfa > House-home > Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Mod APK

Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Hileli Mod APK 1165

Boy:837.1 MB

Mod bilgisi
Tüm ücretli öğelerin kilidini açın
Bazı modüllerin internetten indirilmesi gerekiyor, lütfen gerekirse ağı açın!
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Oda Planlayıcısı: Ev Dizaynı Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Evinizi en iyi oda tasarımcısı ve ev dizayn etme uygulaması ile dekore edin ve mobilya döşeyin. Yatak odası, banyo, vb. için hazır tasarımlardan ilham alın. Ev tasarımcısı ile iç mimari fikirleri edinin ve projenize başlayın.

Birinci sınıf oda görselleştirme ve ev dizayni uygulaması.

GELİŞMİŞ EV TASARIMI VE ODA PLANLAYICISI
Kataloğumuzdan mobilya seçerek hayalinizdeki evi tasarlayın ve sanal gerçeklik 3d ev tasarımcısı ile evinizin nasıl görüneceğini görün. Oyun oynamak kadar kolay. Bu uygulamanın, en kapsamlı ev tasarımı ve ev dekorasyon uygulaması olduğunu söyleyen bunca kişi yanılıyor olamaz!

Milyonlarca kullanıcının ev dekorasyon ürünleri ve mimarlık fikirleri keşfetmek ve renovasyon, ev dekorasyonu, ev dizaynı, oda planlama ve mobilya dekorasyon projeleri için neden oda tasarım uygulamamızı seçtiklerini siz de görün. Artık dekorasyon çok kolay.

Oda planlama ve ev için tasarım uygulaması ile:
- Hayalinizdeki evi görselleştirin ve nasıl görüneceğini öğrenin
- Dünyanın en ünlü markalarından mobilyalar ile yaşam alanınızı zenginleştirin - duvar renginden mobilya düzenine her şeyi değiştirin
- Ev tasarımı fikirlerinizi eşiniz, ev arkadaşınız ya da mimarınız ile paylaşın - oyun oynamak kadar kolay
- Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanın

HAZIR PROJELER
Uzmanların hazırladığı planlardan biriyle ev dekorasyon ve tasarım çalışmanıza başlayın veya kendi planınızı oluşturun. Mobilya ve dekorazon değiştirin, tanınmış markaların mobilyalarını ekleyin, evinize yeni bakış açılarından bakın, gerçekçi resimler oluşturun ve bunların hayat bulmasını izleyin.

Ev tasarımı 3d için yeni fikirler mi arıyorsunuz? Bu tasarım uygulaması oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo, salon, dizayn home 3d ofis, bebek ve çocuk odası ve mutfak 3d tasarım temaları sunuyor. Yaşam alanınızı kolaylıkla dekore etmenizi ve yenilemenizi sağlar. Evinizi baştan yaratmak için de kullanabilirsiniz!

DAHA FAZLA HARİKA ÖZELLİK
Hazır tasarımlar, kapsamlı mobilya kataloğu (5.000 ürün), sınırsız oda oluşturma ve gerçekçi HD görüntüler gibi ek özellikler haftalık, aylık veya yıllık otomatik yenilenebilen abonelik ile sizlere sunulmaktadır. Ödeme, satın alım onayı ile Google Play hesabınızdan çekilir. Otomatik yenileme mevcut dönem sonundan en az 24 saat önce devre dışı bırakılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. Yenileme ücreti, mevcut dönemin son 24 saati içerisinde planınıza uygun olarak hesabınızdan çekilir. Satın alımınızdan sonra istediğiniz zaman otomatik tercihlerinizi Google Play hesap ayarlarından yönetebilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinin kullanılmamış bir bölümü kaldıysa, abonelik satın alındığı zaman bu hak kaybedilir.

Bu ev ve 3dekor uygulaması en popüler ev & dekorasyon 3d ürünlerini içerir.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1165
Boy:
758.47 MB
Tür:
House-home
Güncelleme Tarihi:
2023-11-13
Geliştirici:
Icandesign Llc
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4
2388 total
5 1408
4 298
3 170
2 80
1 432

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe