Ana sayfa > Action > Rope Hero: Vice Town Mod APK

Rope Hero: Vice Town Hileli Mod APK 6.0.2

Boy:98.83 MB

Mod bilgisi
Banknotları değiştirmek sonsuz, koşulsuz kristallerin ve banknotların kullanılması, 0 olmasa bile, hala mevcuttur. [Hile] Sol üst köşeye tıklayın - Hile menüsünü açmak için düğme hilelerini duraklatın: 1. Menü Çubuğu Fonksiyonu: Fiziksel Gücü Kilitleyin, HP Kilitleyin, Mermileri Kilitleyin 2. İşlevsel içerik: sınırsız para, sınırsız elmas, sınırsız SP, görev tamamlama, görev arızası, polisi sıfırla, bir suç noktası ekle
Uygulama Ayrıntıları
Süper kahraman oyunlarını sever misin?
Mavi süper kahraman ile ücretsiz oyunumuzu deneyelim. Sınır tanımayan harika bir ipi var. Bir evden diğerine örümcek gibi atlayabilirsiniz. Yepyeni açık dünyamız hiç olmadığı kadar ilginç ve heyecan verici hale geldi. Grafiklerin kalitesini iyileştirdik ve devasa 3B açık dünyayı tamamen yeniden tasarladık.

Şimdi gerçek bir süper ip kahramanı olma zamanı! Kendinizi RPG öğelerine sahip muhteşem bir 3D üçüncü şahıs nişancı oyununda deneyin, yeni bir oyun deneyimi yaşayın ve çok eğlenin.

Polise yardım etmek ve şehri suçtan kurtarmak için gücünüzü kullanın. Ana kahraman, ilginç görevler oynayarak gangsterlerle savaşacak. Ya da karanlık tarafa geçebilir ve kötü bir adam olabilirsiniz: polisle savaşın, şehirde ateşli takip yarışları yapın, arabalara çarpın ve kaos kurun. Kahraman şehirde popülerlik kazanacak veya bir mafya gangsteri olacak. Çeşitli suç patronlarıyla heyecan verici kovalamalar ve kavgalar sizi bekliyor. Bu senin seçimin ve senin kaderin.

Süper kahramanınızın süper gücü var. Cephaneliğinde süper bir ipin yanı sıra mega atlamalar yapma, binaların ve inişlerin etrafında hareket etme yeteneği ile. İp atlamaların yardımıyla kahraman, şehrin sokaklarında neler olup bittiğinin her zaman farkındadır.

Süper kahraman görevinde çok fazla şeye ihtiyacın olacak: silahlar ve tabancalar, SMG, pompalı tüfekler, yakın dövüş silahları ve süper silahlar. Oyun mağazasını önemli ölçüde genişlettik.

Özellikle yeni süper kahraman silahları görevlerinde kahramana yardımcı olur.

Dondurucu - rakiplerinizi bir süreliğine dondurmanıza izin veren bir silah. Bu silah, tankları, robotları, arabaları dondurmanıza izin verir.

Gravigun - düşmanları kendinize çekmenizi sağlayan harika bir silah. Bu harika bir şey, kullanım olanakları sadece oyuncunun hayal gücü ile sınırlıdır.

Flamethrower - ateş eden güçlü bir silah, onunla şehirdeki istediğiniz her şeyi ateşe verebilirsiniz.

Dans silahı - eğlenceli bir şey, onun yardımıyla oyuncu tüm rakiplerini dans ettirebilir. Bu şeyle 3D şehirde çok eğlenebilirsiniz.

Selfie çubuğu - oyundaki ilginç anların fotoğraflarını çekmenize ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Bu komik şey aynı zamanda harika bir kendini savunma aracı olabilir. Gerçek bir süper kahraman her zaman tetikte olduğundan.

Kendiniz için doğru silahı seçin, geniş bir mühimmat yelpazesi kullanın ve çok sayıda set kullanarak karakterinizi özelleştirin. İp kahramanını eşsiz kılalım!

Oyun araç setini güncelledi: plaj SUV, bisiklet, pembe tank, helikopter, uçak, makine.

İşte örümcek adam için bazı harika şeyler:
Kaykay - oyuncu için her zaman kullanılabilir, onunla şehirde dolaşmak ve harika numaralar yapmak için daha ilginç olabilirsiniz.
Paraşüt - güncellenmiş paraşütün yardımıyla kahraman her zamankinden daha fazla aşırı numara yapabilecek.
Planör - hızlı bir askeri uçak gibi jet tahrikiyle uçmasına izin veren süper kahraman kostümüne bir ek. Bu şey harita üzerinde çok hızlı hareket etmeye, mafyadan veya polisten uzaklaşmaya yardımcı oluyor.

Daha fazla demir gücüne ihtiyacınız varsa - robot takımlarından birini deneyebilirsiniz: robot tankı, robot uçak, robot araba ve hatta robot top.

Şimdi bu oyunu indirin ve eğlenin.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
6.0.2
Boy:
117.35 MB
Tür:
Action
Güncelleme Tarihi:
2021-10-10
Geliştirici:
Naxeex Llc
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.2
382142 total
5 291463
4 31231
3 20244
2 8248
1 30956

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe