Ana sayfa > Roleplaying > Shining Beyond Mod APK

Shining Beyond Hileli Mod APK 1.0.34

Boy:2.04 GB

Mod bilgisi
Game cream 1, damage adjustment 2, defense adjustment 【Notice】 The game needs an account. The game is running for the first time, and will ask the floating window floating level, please find the game in the list, choose to open, go to open the game. Enter the game Click to set -change- Traditional Chinese -Confirm
Uygulama Ayrıntıları
Popüler mobil RPG "Valiant Force" un yaratıcılarından, Shining Beyond geliyor - Valiant Force'un ortak evreni içinde yeni bir alana destansı bir macera!

Online bir Rol Yapma Mobil oyunu olan Shining Beyond, herhangi bir oyun tarzına hitap eden bir "boşta çalışma hibriti" dir. Oyundan uzaktayken kaynakları pasif bir şekilde toplarken ve yağma yaparken güçlü Canavarlar ve Raids gibi göz korkutucu Zorluklar üstlenin.

Eldritch kötülüğünün tüm umut ve özgürlüğü ortadan kaldırmakla tehdit ettiği savaşın parçaladığı bir toprak olan Feldria bölgesinde onlarca görsel olarak çarpıcı kahraman, beceri ve kostüm bekliyor.

Anahtar Oyun Özellikleri

Çevrimdışı Boşta Oynama
Oyundan uzaktayken bile kaynaklar, hazineler ve daha fazlasını kazanın!

Gerçek Zamanlı İşbirliği
Zindanları keşfedin ve arkadaşlarınızla düşmanları öldürün. Birlikte en heyecan verici zorlukların üstesinden gelmek için bir ekip olarak çalışın!

Derin Özelleştirme
Her Kahramanı derinlemesine bir iş sistemi ile özelleştirin. Ekibine en uygun yolu seç ve tarzını oyna, çeşitli ekipman, rune ve güzel kostümler ile güçlendir!

Oyun İçi Etkinlikler
Raid ve Treasure Hunts gibi yeni irfanlar, özel savaşlar ve zorlu mekanikleri tanıtan sürekli güncellemeler! Tüm ödüllendirici maceracıları özel ödüller bekliyor!

Başka Bir Dünya Film müziği
Basiscape'ten Bay Hitoshi Sakimoto'nun özgün bir film müziğine sahip olan kendinizi Feldria'nın büyüleyici ses manzarasına bırakın!

Görsel Şaheserler
XII Braves'in yetenekli sanatçıları tarafından çarpıcı 2D ve 3D sanatlar, her kahramanı savaş alanında ve ekranınızda hayata geçiriyor!
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.0.34
Boy:
1.91 GB
Tür:
Roleplaying
Güncelleme Tarihi:
2022-03-30
Geliştirici:
Xii Braves Pte Ltd
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.4
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe