Ana sayfa > Action > Stickman Rope Hero 2 Mod APK

Stickman Rope Hero 2 Hileli Mod APK 3.1.2

Boy:94.49 MB

Mod bilgisi
Mod, ücretsiz alışveriş
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Stickman Rope Hero 2 Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Stickman Rope Hero 2 Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Stickman Rope Hero 2 Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Stickman Rope Hero 2 Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Çöp Adam süper kahramanı geri döndü! Süper kahraman oyun uygulamalarını seviyorsanız, her şeye kadir sopa kahraman ile yenilenen aksiyon oyunumuzu oynamayı deneyin. Sınırsız bir ipi var ve örümcek gibi zıplayabiliyor. Yepyeni açık dünyamız hiç olmadığı kadar ilginç ve heyecan verici hale geldi. Grafiklerin kalitesini iyileştirdik ve devasa 3B açık dünyayı tamamen yeniden tasarladık.
Haydi şimdi Stickman süper kahraman oyununda oynayalım!
Şimdi gerçek bir süper sopa ip kahramanı olma zamanı! Kendinizi RPG öğelerine sahip muhteşem bir 3D üçüncü şahıs nişancı oyununda deneyin, yeni bir oyun deneyimi yaşayın: güncellenmiş sürümde daha fazla kaçma, paskalya yumurtası, görev ve eğlence var. Oyun çok sayıda ücretsiz kaynağa sahiptir. Her gün günlük ödülleri alın ve son hediyeye ulaşın. Şehrin etrafına dağılmış kristalleri toplayın.

Yine kötü çöp adam kopyaları arasında görünüyorsunuz. Elinizdeki tüm patlayıcı cephanelik ile düşmanlarınızı yok edin. Sıcak arabalar alın ve diğer çöp adamların üzerinden geçin. Size görevler ve ödüller verecek dostça kopyalar bulun.
Kötü klonlar şehrinizi tekrar işgal etti; bu boyalı küçük adamlar kimsenin peşini bırakmaz. Kahramanınızın, şehri istila eden ve sakinlerini özgür bırakan bu kötülükle savaşması gerekiyor. Düşman dalgalarını savuşturun ve tüm şehrin savunmasını koruyun. Tamamlanan görevler için ödüller alın ve çöp adamınızı geliştirin. Çok sayıda ilginç görevi tamamlayın. Savaşlarda üstünlük sağlamak için havalı silahlar alın.

Süper kahramanınızın süper gücü var. Cephaneliğinde süper bir ipin yanı sıra mega atlamalar yapma, binaların ve inişlerin etrafında hareket etme yeteneği ile. İp atlamaların yardımıyla kahraman, şehrin sokaklarında neler olup bittiğinin her zaman farkındadır.

Çöp Adam süper kahraman görevinde çok fazla şeye ihtiyacın olacak: silahlar ve tabancalar, pompalı tüfekler, yakın dövüş silahları ve süper silahlar. Oyun mağazasını önemli ölçüde genişlettik.

Kendiniz için doğru silahı seçin, geniş bir mühimmat yelpazesi kullanın ve çok sayıda set kullanarak karakterinizi özelleştirin. İp kahramanını eşsiz kılalım!

İşte süper kahraman araçlardan bazı harika şeyler: canavar kamyon, bisiklet, pembe tank, helikopter, uçak, makine.
Bunlar harita üzerinde çok hızlı hareket etmeye, polisten uzaklaşmaya yardımcı oluyor.
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
3.1.2
Boy:
94.87 MB
Tür:
Action
Güncelleme Tarihi:
2022-06-21
Geliştirici:
Mine Games Craft
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
3.8
97573 total
5 70531
4 9155
3 6411
2 2282
1 9194

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe