Ana sayfa > Strategy > The Walking Dead: Survivors Mod APK

The Walking Dead: Survivors Hileli Mod APK 4.6.2

Boy:1008.6 MB

Mod bilgisi
Oyun sonları menüsüne girmek için sol üst köşedeki düğmeye tıklayın, oyun ayarlarında geleneksel Çince'yi ayarlayabilirsiniz, ayarlara girmek için sol üst köşedeki karakter avatarına tıklayın
1. Tek tek öldürmeli
2. Tanrı modu
Yetki, oyunu ilk kez çalıştırmak için gereklidir, lütfen normal şekilde oynamasına izin verin
İş Ortağı Bağlantıları
İndir The Walking Dead: Survivors Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir The Walking Dead: Survivors Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir The Walking Dead: Survivors Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir The Walking Dead: Survivors Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
Hem yaşayanlara hem de ölülere karşı hayatta kalmak için şehrinizin savunmasını yükseltin ve geliştirin. The Walking Dead dünyasını keşfedin ve hafızalara kazınmış Negan, Rick ve bunun gibi çok daha fazla çizgi roman karakterlerini toplayın.

The Walking Dead'in zorlu dünyasında hayatta kalmak için savaşın. Burada, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla karşılaşacağınız için vereceğiniz her karar önemlidir. Hakimiyet için mi savaşacaksınız yoksa iş birliği yapıp ittifaklar mı kuracaksınız? Seçim sizin.

Oyun Özellikleri:

Resmi Oyun - The Walking Dead Survivors, Skybound Entertainment'ın The Walking Dead çizgi roman serisine dayanan resmi lisanslı bir oyundur. The Walking Dead: Survivors dünyasında Rick, Michonne, Negan, Glenn ve bunun gibi çok daha fazla hafızalara kazınmış karakterleri toplayacaksınız.

Strateji - The Walking Dead: Survivors'ta her karar önemlidir ve tereddüt edecek zaman yoktur. Savunmanızı geliştirip ittifaklar oluşturmaya mı odaklanacaksınız, yoksa ordunuzu büyütecek, risk alacak ve bölgeyi zorla mı fethedeceksiniz?

Kule Savunması - Yerleşiminiz sürekli saldıran aylakların tehdidi altında ve onları savuşturmak size kalmış. Aylakları uzak tutmak için savunmanızı güçlendirip engeller yerleştirerek, binalar inşa ederek, yeni Kurtulanları toplayıp onların özel becerilerini kullanarak zafere giden stratejinizi oluşturun.

Sosyal Oyun - Aylaklar endişelerinizin en küçüğüdür. The Walking Dead: Survivors dünyasında dünyanın her yerinden diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı seçmek size kalmış. Kime güvendiğinize dikkat edin! Bölgenizi genişletmek ve Negan'a karşı savaşa hazırlanmak için Klanlar oluşturun ve bölge genelinde çeşitli klan binaları inşa edin!

Keşif - The Walking Dead: Survivors, sizlere keşfedilecek tonlarca önemli yer, karakter, öğe ve kaynak içeren geniş bir bölge haritası sunuyor. Çevrenizi tanımak, hayatta kalmanızda büyük rol oynayacaktır. Haritadaki önemli binaların yerini keşfedin ve kontrolleri için diğer klanlarla rekabet edin.

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/TheWalkingDeadSurvivorsFanpage

E-posta ile Bize Ulaşın:
[email protected]
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
4.6.2
Boy:
0.98 GB
Tür:
Strategy
Güncelleme Tarihi:
2023-03-14
Geliştirici:
Elex
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.5
total
5
4
3
2
1

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe