Ana sayfa > Action > Warhammer 40,000: Freeblade Mod APK

Warhammer 40,000: Freeblade Hileli Mod APK 6.0.3

Boy:606.6 MB

Mod bilgisi
Sınırsız para
İş Ortağı Bağlantıları
İndir Warhammer 40,000: Freeblade Mod APK üzerinde MagicMODAPK
İndir Warhammer 40,000: Freeblade Mod APK üzerinde HappyModHots
İndir Warhammer 40,000: Freeblade Mod APK üzerinde Happymod.cloud
İndir Warhammer 40,000: Freeblade Mod APK üzerinde Happymod.to
Uygulama Ayrıntıları
"EN HEYECANLI VE GÖRSEL BİR ŞÖLEN SUNAN AKSİYON OYUNUNDA BİR WARHAMMER 40,000 IMPERIAL KNIGHT BİRİMİ MOBİL PLATFORMLARDA EMİRLERİNİ BEKLİYOR.

Soylu evinin sapkın Chaos güçleri tarafından imha edildiğini gören Genç İmparatorluk Şovalyesi, bir Freeblade olarak Dark Angels Space Marine meclisine katılır. Freeblade'ine şeref, kefaret ve intikam dolu bir seyahatte komuta ederken 170'in üzerinde tek kişilik görevden oluşan destansı bir hikayenin tadını çıkar. Becerilerini test et ve sonu gelmeyen istilacıları durdurmak için Tarnis dünyasında devriye gez.

MÜTHİŞ ""DOKUNARAK ATEŞ"" AKSİYONU
Durdurulamayan bir savaş makinesinin gücünü parmaklarının ucunda hisset, rakiplerini darmadağın etmek için top, füze ve termal patlamalar kullan, dört bir yanın gözünün önünde yerle bir oluşunu seyret.

SON DERECE YÜKSEK KALİTE GRAFİKLER
Cihazına uygun en büyük görsel şöleni sunan nişancı oyunuyla tanış. En son grafik efektlerinin kullanıldığı Warhammer 40,000 dünyasını, karakterlerini ve yaratıklarını daha önce hiç olmadığı kadar yüksek kalitede gör.

DESTANSI YAKIN DÖVÜŞ SAVAŞLARI
İmparatorluğun düşmanlarını güçlü Zincirli Kılıç ile ikiye böl. Mekanize kabuslar salan ve devasa canavarları acımasız, içe işleyen saldırılarla idam eden Freeblade'in her kılıç darbesinin ağırlığını hisset.

ÜRET, GELİŞTİR VE KİŞİSELLEŞTİR
Kendi Freeblade'inin görünümünü tasarla, hem Ork belasını hem de Chaos inançsızlarını temizlemek için İntikamcı Mitralyöz ve Eritici gibi güçlü silahlar üretip kuşan.

DAHA FAZLASI ÇOK YAKINDA...
Oyuna daha fazla güncelleme yolda; günlük etkinliklerde ve yoğun çok oyunculu savaşlarda dünyanın dört bir yanından oyuncularla yarışarak efsanevi silahlar, zırh ve üniformalar kazan

Warhammer 40.000: Freeblade, tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ve oyunu satın alma yapmadan oynamak mümkündür fakat bazı oyun içi eşyalar, özellikler ve geliştirmeler, gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarından uygulama satın almalarını devre dışı bırakabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:

Hizmet Şartları:"
Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
6.0.3
Boy:
576.85 MB
Tür:
Action
Güncelleme Tarihi:
2023-12-24
Geliştirici:
Pixel Toys
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.5
121687 total
5 91878
4 20438
3 4003
2 1361
1 4007

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe