Ana sayfa > Adventure > Wrath of Psychobos - Ben 10 Mod APK

Wrath of Psychobos - Ben 10 Hileli Mod APK 1.0.1

Boy:177.67 MB

Mod bilgisi
negatif olan öğelerin fiyatını başlat!
Uygulama Ayrıntıları
GICANTIC BEN 10 ADVENTURE! 'Daki ​​kötü dehayı Dr. Psychobos'u öldürmek için Ben'in yabancı güçlerini ve Rook'un Proto-Tool silahlarını kullanın! Wrath of Psychobos'daki galaksiyi keşfedin ve kötü adamlarla savaşın!

BENİM OYNANIN VE ARKADAŞINIZI ARAYIN VE 16 PROTO-ARAÇ SİLAHI İLE ARKADAŞIN! zorluklar. Cannonbolt, Armodrillo, Rath, Bloxx, Eye Guy, Shocksquatch, Arctiguana ve diğerleri de dahil olmak üzere Ben'in güçlü yeni yabancı formlarının kilidini aç! Laser Bow, Whiplash, Proto Shield, Netcaster, Energy Sword ve daha fazlası gibi Rook için inanılmaz yeni Proto-Tool silahlarını keşfet!

31 GENEL DÜZEYDE GALAXY'I KEŞFET! Ölümcül düşmanlarla dolu çeşitli ortamlarla mücadele edin. Ekstra ödüller kazanmak için bulmacaları çöz ve görevleri tamamla.

BEN'NİN EN BÜYÜK Düşmanlarına Katıl!

Ben'in en tehlikeli düşmanlarına karşı patron savaşları yap. Psychobos, Malware, Khyber ve galaksinin en zorlu kötü adamlarının beğenilerine karşı kendinizi savunun.

AZMUT'UN LAB'INDA SAVAŞA HAZIRLANIN!
Kurtarma paketleri ve stat artırmaları gibi güçlü eşyalar ekleyin. Ben ve Rook'un yıkıcı yeni hamleler kullanmasına izin veren saldırı modlarını stoklayın. Özel yetenekler sağlamak ve oyun tarzınızı kişiselleştirmek için ileri teknoloji donanımları kullanın.

Ben 10 ve Rook Blonko'nun galaksiyi kurtarmasına yardım edin. PSTCHOBOS'UN WRATH OF PSYCHOBOS!

****************** ******************

Bu uygulamayla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Karşılaştığınız sorunları ve hangi cihaz ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı bize anlatın.

************************************

ÖNEMLİ Düşünceler:
Bu uygulama aşağıdakileri içerir: Yetişkinlerin, oyunu geliştirmek için 0,99 ila 9,99 ABD Doları (veya geçerli bölgesel para biriminde eşdeğer tutarda) arasında değişen gerçek parayla oyun içi ek eşyaları açma veya satın alma seçeneği. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu uygulama Cartoon Network ile ortaklarımıza ait ürün ve hizmetlerin reklamlarını içerebilir.

GİZLİLİK BİLGİLERİ:
Turner Broadcasting System, Inc. şirketinin bir bölümü olan Cartoon Network'te gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bu oyun toplar ve aşağıda bağlantılı Cartoon Network'ün Gizlilik İlkesinde açıklanan bilgileri kullanır. Bu bilgi, örneğin kullanıcı isteklerine cevap vermek için kullanılabilir; kullanıcıların belirli özelliklerden ve hizmetlerden faydalanmalarını sağlamak; içeriği kişiselleştirmek; reklam yayınlamak; ağ iletişimi gerçekleştirmek; ürün ve hizmetlerimizi yönetmek ve geliştirmek; ve Cartoon Network web sitelerinin veya çevrimiçi servislerin diğer dahili işlemlerini gerçekleştirme. Gizlilik uygulamalarımız Amerika Birleşik Devletleri'ndeki veri gizliliği yasaları tarafından yönlendirilir. AB’de veya ABD dışındaki diğer ülkelerde yaşayan kullanıcılar için, bu uygulamanın oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcılar kullanabileceğini lütfen unutmayın. Bu uygulamayı indirerek, Gizlilik Politikamızı ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz ve cihazınızın tüm kullanıcıları için bu tür kullanımlar için izin verirsiniz. Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, kablosuz taşıyıcınız ve Apple, Inc. Cartoon Network ve bağlı kuruluşlarının uyguladığı şartlara, koşullara veya politikalara ek olarak kişisel bilgilerinizin Apple tarafından toplanmasından, kullanılmasından veya ifşa edilmesinden sorumlu değildir. veya kablosuz operatörünüz.

Kullanım Şartları: http://www.cartoonnetwork.com/legal/termsofuse.html
Gizlilik Politikası: http://www.cartoonnetwork.com/legal/privacy/mobile.html

Ekran görüntüleri
Daha fazla bilgi
Fiyat:
Özgür
Sürüm:
1.0.1
Boy:
10.33 MB
Tür:
Adventure
Güncelleme Tarihi:
2019-04-02
Geliştirici:
Cartoon Network
Google Play'de İndir:
bağlantı
Yorumlar
4.2
2463 total
5 1639
4 271
3 173
2 126
1 254

1.Derecelendirme

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

Yeni
Tepe